reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

witajcie dziewczyny

dołączam się do listy mamuś, które noszą pod sercem synusia:) Wczoraj nasze 120 g szczęścia ujawniło swoje klejnoty w całej okazałości:-) wymiary maluszka tez w porządku, zgadzają się z terminem wg om więc przewidywany termin porodu (15 wrzesień) bardzo prawdopodobny:)
gratuluję danych wizyt i trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i pozytywne wieści:)
 
reklama
asa - gratuluje syna!
mysza - czekamy na newsy.
madajka - ja też muszę uzbroić sie w cierpliwość... Wczoraj mi lekarz powiedział, że może mi powiedzieć na 50% kogo noszę w brzuszku - dowcipas jeden! No ale lepiej poczekać a potem się nie rozczarować a raczej nie zaskoczyć.
 
No! ede i bardzo dobrze- poczekaj bo lekarz z nfz powiedzial mojej kuzynce(ja naprawdę mam dużo kuzynów i kuzynek:)bo ciagle tylko kuzynka i kuzynka, aktualnie ze mną w ciązy są jeszcze 4 moje kuzynki -jak mówi moja babcia "to nie worek to wór z dzieciami się roztworzył":))
-wygląda mi na dziewczynkę ale zostawiam sobie furtkę na chłopaka - także nie wiem - i po co to się w ogóle odzywać????
 
katjoshka - lince odpadł :)
Dziewczyny gratuluję wizyt i ślicznych dzieciaczków. Również ja byłam wczoraj wieczorkiem na wizycie u gina. I cóż o mało tam nie zeszłam:angry:Przez pierwsze 5 minut z takim skupieniem wpatrywał się w monitor, że myślałam już o najgorszym. Później kazał pochodzić i kolejne 15 minut oglądał w skupieniu przez brzuchol. Nagle zrobił strasznie głupią minę i stwierdził, że on tu siusiaka nie widzi a oglądał na wszystkie strony. Wpisze zatem w kartę, że to dziewczynka:tak: a 4 tygodnie wcześniej był pewien że widzi chłopaka:szok: ale wy kochane poznałyście się na dziewczynkowym nubie. Powiedział, że na 100 procent potwierdzi 16 kwietnia. Nadal nie mogę wyjść z szoku, siusiak odpadl:szok:
 
Witajcie podczytuje Was caly czas :) tylko na pisanie nie zawsze znajdzie sie czas. Dzisiaj na usg potwierdzilo sie ze bedzie córcia u nas :) jestesmy przeszczesliwi bo na dziewczynke liczylismy wiec nie same "siusiaki" na watku sie urodza :)
Pozdrawiam Wszystkie i milego dnia zycze :-):-):-)
 
reklama
no pięknie są w końcu jakieś dziewczynki i Ola nie będzie osamotniona :)
Gratuluję wizyt:)

Podobnie było u bonusowej lekarz też obstawiał chłopca a ponoć dziewczynka będzie:tak: tak przynajmniej pisała. A tak nawiasem mówiąc ja zawsze muszę być w mniejszości. Jak rodziłam Frania to w szpitalu i na forum były same dziewczynki
 
Ostatnia edycja:
Do góry