reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

reklama
Love gratuluje kawał chłopaka! :-D U nas w rodzinie tez same dziewczynki się rodzą i wszyscy na chłopaka czekają ale ja prawdopodobnie również dziewczynkę noszę:) (nie potwierdzone na 100%)

A mnie lekarz powiedział że to połówkowe to trzeba robić miedzy 18 a 22 tygodniem...
 
love to ci chlopina ladnie urosl:-)
he he juz sobie wyobrazam jak zes szybko sie ubierala hehhe:-D
kochana ja tez mam pierwszy termin na 27 sierpnia a ja dzis zaczelam 20tydzien a ty 19..hmmmmmmmmmm swoja droga ciekawa jestem ktorego dnia urodze;-)
 
love - toż to juz duży facet hehe całe 25 cm :-):-):-)

u mnie sami chłopcy sie rodzą, autentycznie ani jednej dziewczynki wiec dojścia do różowego znikąd i wreszcie Olcia się trafiła :-)

ale to chyba jakoś co drugie pokolenie sie układa, bo ja z kolei mam same kuzynki i żadnych kuzynów :-)
 
reklama
Do góry