reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty u lekarza, USG

Annaoj

Ja na ktg nie jeżdżę na Łubinową tylko do mojego lekarza tam położna rano pobiera wszystkie materiały do badań no i na ktg też się do niej przyjeżdża. A że lekarz prywatny to i badanie płatne.
 
reklama
A ja już siedzę podłamana bylam rano na morfologii i Pani była tak miła ze od razu zrobiła mi wyniki, i co :angry: znowu anemia i płytki krwi lecą na łeb na szyję 3 tygodnie temu było 83 a dzisiaj 61 (a morfologia była robiona na jakimś odczynniku który podnosi wyniki) jak tak dalej pójdzie to prócz cc czeka mnie znowu narkoza ogólna i przetaczanie płytek krwi:wściekła/y: i nie usłyszę pierwszego płaczu Cezarego :-(
chyba sfiksuję :-(
 
Dzięki dziewczyny, trochę mnie uspokoiłyście :)

A dzisiaj mi ginka powiedziała, że skurcze to twardnienie i ciągnięcie brzucha w dół oraz ból w krzyżu, czyli nic TAM nie boli? :confused:
 
A dzisiaj mi ginka powiedziała, że skurcze to twardnienie i ciągnięcie brzucha w dół oraz ból w krzyżu, czyli nic TAM nie boli?
confused.gif
Pewnie zależy kogo - zazwyczaj boli dość wyraźnie i dotkliwie - ból przypływa i po chwili odpływa, kiedy trzyma to właśnie skurcz. I tak regularnie co jakiś czas.

Twardnienie i ciągnięcie brzucha to ja mam już ze dwa-trzy tygodnie wieczorami, ale to jeszcze na pewno nie skurcze (acz jakieś przygotowywanie się organizmu na pewno)
 
jak ja mialam teraz falstart w szpitalu i sie zapytalam jakie są skurcze porodowe (rodząc Matiego mialam wywoływane na oxy wiec niby gorsze) to dostalam odpowiedz że jak mnie zegnie w pół, nie dam rady z bólu łapac oddechu i rozmawiac z mężem to TO był właśnie skurcz porodowy ;-)
 
magdajwr

Twardnienie brzucha i ciągnięcie w dół to są skurcze, ale to takie jakby ćwiczenia. Mój lekarz powiedział, że po prostu macica w ten sposób sobie ćwiczy i przygotowuje się do tego co ma dopiero nastąpić czyli porodu :-)
 
U nas KTG płatne wg cennika 30 pln, ale jak idziesz z problemem to nie kasują, Lori chyba była i nie płaciła- mój ginekolog zawsze mi za free załatwia, schodzi na dół i prosi o podpięcie.
 
za KTG płacić w szpitalu państwowym ?? ahh brak słów...
w szpitalu do którego ja chodzę można się umówić na KTG tak jak do lekarza, jeśli sprawa pilna - bóle itp. to robią od ręki
 
reklama
Byłam na KTG. Wyleżałam się, bo Młody nie chciał się ruszać za bardzo. Nic się nie dzieje. Rozwarcie na 2 cm, ale nic nie zapowiada, że lada chwila się zacznie dziać.
L4 mam do 8.09, ale jak nic się nie będzie działo to 6.09 mam się zgłosić i się zastanowimy.
 
Do góry