reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

judyś - cudowne wieści!
asta - bardzo się cieszę! Miło wejść na forum i poczytać GOOD NEWS :)
A ludek na foci fantastyczny!
 
reklama
Dziewczynki, wielkie gratulacje! Strasznie miło się czyta tak pozytywne wieści :-)

A ja zamieszczam obiecane w ubiegłym tygodniu zdjęcie moich bobasów. Są dwujajowe więc każdy ma swój mały domek :-) a zdjęcie obrazuje 12t2d ich życia.

Dzieci 12tyg.jpg
 
gratuluję udanych wizyt !! :)

i ja już po wizycie :) dzidzia fikała, doktor nie zmierzył jej wielkości tak się kręciła :)
kolejną wizytę mam 15 marca i wtedy najważniejsze badanie prenatalne

karta ciąży oczywiście też założona :-D
 
mama2009 - a to ci wiercidupek :) Fajnie :)
ważka - zapatrzyłam sie na Twoje foto... Co za piękny cud - dwa zycia w jednym brzuszku... Podwójna radość! Wszystkiego dobrego!
 
no właśnie, nawiążę do postu mama2009 - zdecydowałaś się na prenatalne?
trochę się biję z myślami co do tego badania. boje się, że jeśli wykryje doktorek coś niewłaściwego u Bąbelka, to ja do końca ciąży będę się zamartwiać i się psychicznie wykończę. a przecież i tak i tak nie zdecyduję się na.... to jest nasze wystarane szczęście i nic tego nie zmieni.
a Wy dziewczyny? wszystkie robicie prenatalne?

ps. gratuluję udanych wizyt!!!
 
reklama
Monia, a to nie jest tak, ze prenatalne to po prostu badanie genetyczne. Ja się nie znam na terminologii, ale zawsze tak o tym myślałam. Chętnie dowiem się jeśli jest inaczej.

BTW, tak sobie czasami uzmysławiam, że wszystkie mamy teraz minimum 2 serca :-) jakie to romantyczne.
Chociaż jak sobie czasem pomyśle, że jestem człowiekiem z trzema czy nawet jakbym była z dwoma sercami to czuję się jak jakiś stworek z laboratorium :-)
 
Do góry