reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty u lekarza, USG

reklama
annietess ja tez jeszcze nie miałam ktg .

a mnie chooolerniee boli w krzyzu! nie moge sie ruszyc ! Ani chodzic ani siedziec swobodnie, musze byc mega nieruchoma to nie czuje i wyprostowana. Małego czuje juz bardzo nisko, napiera na kosci , rozciaga sie .. brzuch sie spina , twardy jak kamien .. i bole jak na okres mam, w nocy spac nie moge .. chciałabym już ! :(
 
Jestem po wizycie. Otóż, wszystko pozamykane na wszystkie spusty, gin mówi ze nic nie wskazuje na poród w tym tygodniu. Oby!!! Zrobił KTG - ruchów co niemiara, wszystkie zapisy ok, skurczy zero. Mały tzn nie taki mały bo waży prawie 4kg, przez 3 tygodnie przybrał teraz tylko 300g wiec jest nadzieja ze moze bedzie max 4.200. Tak szalał ze trudno było zrobić KTG az musiałam trzymac tą glowice czy jak to sie nazywa ręką :) bo akurat w tym miejscu takie pagórki dawał ze szok. Na hemoroidy dał mi czopki i zobaczymy. Podtrzymal termin cc na 18.09. Oby sie nic w tym tyg nie wydarzyło !!
 
dziewczyny
na ostatnie 3 tygodnie ciąży szpital w którym rodzicie bierze Was już pod opiekę, bo to przysługuje z NFZ tzw. opieka okołoporodowa i tam zapisujecie się na KTG zwłaszcza na takiej końcówce jak Ty AnnieTess. Takich informacji udzieliła mi moja gin do której chodziłam prywatnie i która pracuje równocześnie w szpitalu w którym będę rodzic. ja już od 37tc będę tam chodziła i tak zleciła mi moja gin. Zapytajcie swoich lekarzy lub zadzwońcie do szpitali. Annie a Ty rodzisz w Krakowie?
 
Evella - nie, ja w Warszawie rodzę. I stąd wszystkie moje "kłopoty" z lekarzami. Bo moja kochana Pani Dr jest w Krakowie, a ja już nie mogę do niej jeździć (jeździłam do 8 miesiąca). No i teraz się miotam między różnymi lekarzami... W pon. mam wizytę - to będzie dzień mojego terminu, mam nadzieję, że ta lekarka mi coś mądrego doradzi. Jak nie to zadzwonię do szpitala, jak radzisz.
 
Buchacha

Ja się pocieszam, że budzę się co 2h w nocy bo organizm się przyzwyczaja do tego co czeka mnie po porodzie :-D

Evvella


Żebyś wiedziała, u lekarza na badaniach to gonił z tym USG za nią a jak przyszło ktg to poszła spać w najlepsze :-D Też właśnie położna trzęsła brzuchem, stukała, pukała żeby ją obudzić ciężko było ale wreszcie wstała :-p

jola

Już nie możesz spać a co dopiero będzie dzień wcześniej :-D

Annie

U mnie najpierw wspomniała w 36 tyg. położna, że od 37 lekarz każe mi przychodzić na ktg. W 37 jak byłam na wizycie to tak się zagadaliśmy o porodzie itp, że lekarz prawie zapomniał mi o tym wspomnieć sama go na koniec spytałam czy mam chodzić na co lekarz " Aaa właśnie dobrze Pani kombinuje, tak tak oczywiście .." i tutaj się rozgadał o tym ktg, że mam sobie raz w tygodniu podjechać do położnej i ona mi zrobi to badanie. Do lekarza chodzę prywatnie i wszystkie badania robię od razu u niego, włącznie z ktg jest tam położna i ona się tym wszystkim zajmuje i dlatego ja za to badanie płacę 30 zł ale wiem, że jakieś dziewczyny jeździły do szpitala i nie płaciły.


camelka

Będzie dobrze, trzymam kciuki aby dzidzuś jeszcze posiedział a Ty odpoczywaj co by nic nie wywołać i twardo zaciskaj nogi ;-)
 
witam z rana

ja dzisiaj wizyta w szpitalu i zapis i oby młody chciał współpracować i szybko skończymy - pepsi jest w razie czego:-D potem badanie i mam nadzieję na usg gdzie ustalimy wagę maluszka bo patrząc na brzuch to chyba już pokaźny z niego facet:-D
 
reklama
Do góry