reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

Hej:) ja również po usg,wszystko jest w najlepszym porządeczku. Tylko mały uparciuch nie chciał się do nas przodem odwrócić ,dupkę nam pokazywał,na szczęście udało się namówić maluszka i okazało się że mamy jajka więc na świecie przywitamy Bartusia:) Ważymy 400 gram,doktor stwierdziła że to duży chłopczyk:) Zgodnie z usg mamy 3 dni do przodu więc zaczęliśmy już 22 tydzień:)Wszystkim gratuluję zdrowych dzidzi. piękne imiona wybieracie dziewczyny.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gratuluję dziewczyny udanych wizyt:) no i potwierdzonych płci
Z tego co widze to leonek jakis maluśki jest, waży 360g... taki mi się też chudy na tym USG wydawał:( a jem za dwóch i prawie non stop;p ale też patrząc na te wykresy z badania połówkowego to w większości jest w normie lub poniżej normy:( trochę się zaczęłam martwic ,ale lekarz mówił, że wszystko w porządku...
 
izolda31, annaoj gratuluję udanych wizyt :-)

My również po Jaśmina waży 333g jak tak was czytam to moja to takie tititi maleństwo :confused: Badanie wyszło ok ale za 2 tygodnie musimy je powtórzyć bo dzidzia tak się obróciła, że lekarz nie mógł sobie w 100% serduszka pooglądać i powiedział, że chce to zrobić jeszcze raz ,tak że 10.05 kolejna wizyta i znowu malutką zobaczymy :-D Dostaliśmy płytkę z całego badania i fajnie widać jak sobie ziewała :-D
 
dziewczyny super wiadomości...gratuluje :tak::tak::tak:

wymiarami bym sie nie przejmowała, na tym etapie dzieci juz sie rozwijają po swojemu i nie muszą iść książkowo. Jedne będą większe a drugie mniejsze. Jak dla mnie to lepiej niech sie mniejsze rodzi bo jeszcze trzeba tego dzidziola wypchnąć na świat :-D ... druga sprawa że dzieci czesto przybierają skokowo i na następnej wizycie moze sie okazać że miało właśnie taki skok i wszystkie wymiary wyjdą powyżej normy.
 
reklama
Do góry