reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

katjoshka - cukrzyce ciążową ma dużo dziewczyn i wszystko dobrze się kończy. Teraz też tak będzie :tak: dobrze że zostało wykryte i lekarz będzie wiedział co robić. Leż sobie ile możesz, a Antoś to śliczne imię :-) ... na pw masz mój tel. Jakby sie cos działo to daj znać.
 
reklama
edzia, lori, judyś, mika ja też mam 7.05!!!! i połówkowe i wizytę u gina. :-D będzie nas trochę!

katjoshka no to się naprzeżywałaś dziewczyno! mam nadzieję, że dieta szybko unormuje cukier, chociaż z tego co piszesz to 100-120 po posiłku to bardzo ładnie! oby tak dalej! postaraj się nie stresować i tak jak wszyscy piszą i mówią...leż i pachnij! połowa sukcesu to Twoja psychika, także ja ściskam mocno, przesyłam dużo pozytywnej energii :*
 
Ostatnia edycja:
Katjoshka-ja mam drugi raz cukrzyce ciążową w pierwszej ciąży po 20 tygodniu zdiagnozowaną teraz na początku i wierz mi da się z tym żyć a nawet są plusy.Mi udało się cukry opanować dietą ale bywa że trzeba brać insulinę co też nie jest straszne bo można więcej jeść.Nie czytaj głupstw na necie!!Większość tych opisanych skutków ubocznych dotyczy kobiet które miały cukrzyce przed ciążą wtedy jest problem i trzeba dbać o ciążę(jeszcze killka lat temu takie kobiety miały problem żeby utrzymać ciążę) Niestety 204 to wynik który kwalifikuję Cię do cukrzycy ja miałam 148.I drugie niestety 100-120 po 2h to sporo bo patrzy się po godzinie w cukrzycy ciężarnych wtedy cukier osiąga najwyższy poziom(2h to u "normalnych cukrzyków")Sprawdź po godzinie.Na pocieszenie powiem że w Polsce jest kilka norm niektóre dziewczyny mierzyły po 1,5h ale i po 2h właśnie.Najnowsze to 120 po godzinie a na czczo max 90.Hmmm jeśli chcesz o coś zapytać co jeść itd służe pomocą mój gin który mnie prowadzi(pracuje w szpitalu który wprowadził jako pierwszy w polsce badania obciążenia u ciężarnych) stwierdził że jestem specjalistką i mogłabym tłumaczyć innym słodkim co i jak z tą dietą:-p

aaa i dzieci nie rodzą się duże jak pilnujesz cukrów,jak masz wszystko ustabilizowane to jesteś jak normalna ciężarna.Moja Amelia ważyła2500:-)
 
Ostatnia edycja:
Wszystkim gratuluje udanych wizyt i zdrowych dzieciaczków!!!

Katjoshka - wytrwałości w leżeniu życzę...wiem co to znaczy bo trochę leżałam na początku ciąży! a cukrzycą się tak nie stresuj , dużo kobitek ma i rodzą piękne zdrowe dzieciaczki!


JA TEZ MAM WIZYTĘ 7 MAJA:-D
 
jejuś ile dziewczyn ma 7 wizyty :szok::szok:
to ja dla odmiany 8 .05 mam połówkowe :-):-):-):-)
najpierw poczytam sobie o Was a potem swojego dzidziola będę porównywać :D:D
 
Dzięki dziewczyny!
Iryska - to ja jestem chyba w ogóle jakiś dziwny przypadek, bo w pierwszy dzień po odebraniu wyników mierzyłam po godzinie i miałam niższy niż po dwóch.
1h - 90
2h - 120
Mama uswiadomiła mi, że się mierzy po dwóch godzinach, ale ona ma do czynienia z normalnym cukrzykiem w postaci babci.
No nic dzisiaj juz sobie zrobiłam tabelke i jade,
będę mierzyć po godzinie i po dwóch, na czczo miałam 75.
Napisze jeśli moge na priv w sprawie tego co namierze i tego co jem, to może mnie trochę uspokoisz i trochę pomożesz:)
 
reklama
Do góry