reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

reklama
annaoj
To czekamy na relację i się tam nie stresuj bo się maluch będzie wiercić jak u mnie na pierwszym prenatalnym tak się nim stresowałam, że dziecko miało czkawkę i się wierciło lekarz od razu skomentował, że widać że mama się przejmuje badaniem bo dziecko niespokojne :-p Teraz w piątek kazał mi się nie obiadać przed, bo mówi dojdzie stres i jedzonko i znowu mała będzie się wiercić.

Lorelain

Ja właśnie założyłam małej taki segregator i tam w koszulkach poukładałam po kolei zdjęcia od początku ciąży :-)Potem jak się urodzi nie wiem czy jakiegoś nie zeskanuje i pójdzie w ramkę ze zdjęciami po porodzie na komodę między nasze ślubne :-)
 
Ostatnia edycja:
Wczoraj nie dałam rady wpaść.
Dzieć zdrowy, potwierdzony chłopak, więc na 99% Wiktor będzie, wszystko z porządku, serduszko piękne, mózg prawidłowy i wszystkie organy też. Paluszki na miejscu, paker malutki, na jednym zdjęciu mamy rączkę i widać muskułki;-). Waży 415g.
dziękujemy za trzymanie kciuków
 
wow!!! to już duży dzidziol!! Wiktor powiadasz??? ;-) u nas jak się potwierdzi chłopczyk, to będzie Wiktor lub Mateusz, ale coś Wiktor nam pasuje bardziej....
 
reklama
Ja też się zastanawiałam między Wiktorkiem a Markiem jakby okazało się, że to jednak chłopiec a nie dziewczynka :-) Potem stanęło na Marek po moim świętej pamięci tacie

Eh.... boję się, że znowu spanikuje przed tą wizytą i Jaśminka będzie się przeze mnie wiercić :-( A prawie mnie teraz kopie :-)
 
Do góry