reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

reklama
Cieszę się dziewczyny, że wszystkie badania wyszły Wam dobrze:-).

Moja królewna na połówkowym prenatalnym też ładnie się zaprezentowała. Wszystko rozwija się w normie. Serduszko, żołądek, pęcherz,przepona,mózg-obraz prawidłowy. I kawał baby z niej. Waży ~440g
 
ciesze się że wszystkie wizyty udane :-):-):-):-):-)

aaaaah jaki cudowny dzień :-)

sis - macie już wybrane imię? :-p ... no i faktycznie to juz kawał baby :-p:-p:-p



cały czas patrze na zdjęcie i się napatrzeć nie mogę :sorry::sorry::sorry:
 
Mag_dzia- robiła mi USG, ale nasze wizyty wyglądają tak, że najpierw rozmawiamy (więc jej opowiadałam o tych bólach w podbrzuszach i dziwnych skurczach co jakiś czas) potem idziemy na fotel i na koniec USG. No i tym razem było tak samo, na USG sprawdziła na szybko dzidzie a potem skupiała się na łożysku czy się nie odkleja, mierzyła coś z szyjką itp. Za półtora tygodnia połówkowe więc nadrobię :) Już mi przeszło :)

Gratuluję udanych wizyt reszcie mamuś :*
 
lori zdjęcie pięęęękne! ależ ona urocza! nie dziwie Ci się, że chcesz już ją tulić. :-)
ciekawa jestem ile mój szkrab waży. wkółko słyszę...wyjątkowo duże dziecko! byle do 7.05!
 
reklama



To i ja się dołącze do gratulacji cudownych wizyt i dziele radość z Wami dziewczynki :)

Same dobre nowinki :-)

Lori piękna córeńka :tak:

Widzę że po weekendzie majowym będzie sporo wizyt połówkowych
się będą posty sypać jak szalone :)
Ja idę 8 maja - już się doczekać nie moge ! :rofl2:
mam nadzieje że też taką buziunie zobacze jak Lori :-p
 
Do góry