reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

reklama
Wazka gratuluję! Ale super, że będzie parka!

Pozostałym dziewczyną też gratuluję :-)

magdzia ja już tu kiedyś pisałam, że mi lekarz powiedział że to połówkowe to najlepiej zrobić w skończonym 19tc... ze względu na rzeczywistość pomiarów.

Ja połówkowe mam 30.04 i już się doczekać nie mogę żeby Małą pooglądać.
 
iryska
Ja też im bliżej wizyty tym większe motylki w brzuchu mam :-pA ciągnie mi się ten czas teraz niemiłosiernie, jak zdążę dzisiaj to również zdam relację z wizyty :-)
 
Byłam u ginki i jutro na usg szyjki idę:baffled: skróciła się. Pewnie jutro pessar mi założy, mam nadzieje, że to wystarczy i leżeć nie będę musiała. Nie wolno mi nic dźwigać, nie za długie spacery, nie biegać, oszczędzać się, wypoczywać:dry: Podłamana jestem.
 
annaoj sciskam :*
ja sie zbieram do lekarza, mam nadzieje ze da mi chociaz z tydzien zwolnienia bo brzuch nadal mnie boli i gdybym jutro tam wrocila to rozszarpałabym dzieciaki :-)
 
reklama
Czesc dziewczynki!
Ja po wizycie:-)genetyczne połówkowe zaliczone.
Wszystko dobrze ,wszzystkie parametry prawidłowe, dzidzia rośnie , płeć również potwierdzona (dziewuszka:-D) Jest troszke młodsza wg usg o 5 dni ale sie smiejemy z mezem ,że kolosem to ona nie będzie jak się wda w mamusie (bo ja w kapeluszu 160 cm mam;-)) Na pierwszy rzut Zoska się rozkraczyła i pokazała piękną muszelkę :) hihihi .Waży 270g...tylko jakaś taka nieśmiała była bo cały czas rączami zasłaniała twarzyczkę:-D a oto ona
USG II TRYM_32.jpg
 

Załączniki

  • USG II TRYM_32.jpg
    USG II TRYM_32.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 42
Do góry