reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

kochane... wróciłam!

po badaniu u doktorka. bóle piątkowe najprawdopodobniej spowodowane były mega aktywnością dziecka, do tego zmęczenie (fakt, że w środę i czwartek dużo chodziłam, sprzątałam itd.).
wyniki badań: glukoza - do obserwacji
lekka anemia - norma w ciąży, pilnować ryb i jeść ich duuuużo
FT4 - dostałam lek euthyrox, 5 dni po pół tabletki, od 6tego dnia jedna tabletka i tak przez bite 4 tygodnie, później ponowne badanie. doktorek powiedział, że do porodu powinno się mieć na poziomie 1,1 i teraz spróbujemy unormować (dodam że mój gin jest też endokrynologiem, więc ufam mu)
rozwój dziecka: wszytsko w normie, dzidziuś hiper aktywny, pięknie bijące serduszko, pomiarów mi nie robił, bo 7.05 mam usg połówkowe. i na tyle na ile udało się coś podpatrzeć (gin nie lubi przepowiadać i wróżyć, powiedział że się upewnię na usg połówkowym) to bąbelek ma siusiaka!!!!!!!!!! aaaaaaa!!!!!! :-D tak czułam od początku i chciałam.... no ale nic, czekamy z wpisaniem płci na listę do 07.05!
gin powiedział, że kopniaki w 1wszej ciąży to tak ok 20tc powinnam poczuć. więc jeszcze z tydzień...
co do aktywności fizycznej: mogę zacząć chodzić na basen nawet 2 razy w tygodniu, ale wcześniej włożyć tampon, dla pewności. spacery. narazie tyle mogę.
serce mi z radości chce pęknąć, że dzidziolek się rozwija dobrze i wariuje w środku!
 
reklama
Gratuluję udanych wizyt!:-) My też po i ....dołączamy do odpadniętych siusiaków:rofl2: Mateuszek okazał się jednak Zuzią:cool2: Ale po cichu powiem, że początkowo mieliśmy z mężem przeczucie na drugą dziewczynkę i w sumie się bardzo cieszymy:happy: A że bodziaki będzie miała córcia w auta....:-p
 
hahahaha Martas tak to jest na tym etapie... nam wcześniej nikt nic nie chciał powiedzieć. dopiero teraz cokolwiek było widać, a i tak ostateczny werdykt wstrzymany do 21tc. gratuluję!!! :-)
 
o jacie ale tutaj wysyp po wizytach, czytam czytam i aż nie wiedzialam co sie dzieje :-D

Przede wszystkim ciesze sie że wszystkie wyniki i pomiary dobre :-) gratuluje potwierdzonych płci i tych które sie dopiero pojawiły :-)

bonusowa - a Ty sie cześciej do nas odzywaj...koniecznie!:-):-):-)
 
reklama
Super wieści kobitki! Wszystkim gratuluje zdrowych maluszków i siusiaków i dziurek:) No ja nie wiem która płeć przeważa u wrześniówek...jakoś pół na pól chyba będzie.... co nie którym siusiaki odpadają ;-) to może być różnie.

Ja w poniedziałek idę na połówkowe . Tak się zastanawiam bo z tego co pisałyście Wy jakoś później idziecie kolo22-24 tyg a ja będę w 19t,5d . Nie za wcześnie? Na wyniku pierwszego prenatalnego mam napisane - następne badanie między 18- 23 tyg... Wiec tak się zapisałam....
 
Do góry