reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

LORI no powiedziała że to dlatego że mały ma na samym dole nózki a że ma je długie i silne i mocne kopie to z tad ten ból, bo on leży tak że u góry główka na dole nózki, jakby leżał bokiem nic by nie bolalo...
 
reklama
Hej kochane, dawno mnie nie było, ale starałam się Was podczytywać. U mnie absolutny brak czasu- robię prawko plus dom i jeszcze ładna pogoda sprzyjająca spacerkom i do kompa w zasadzie nie siadam :rofl2:

Mi gin potwierdził ponad tydzień temu już na 100% córeczkę, więc mamy dwie księżniczki. Imię jakie wybraliśmy dla kruszynki to Liliana :-D

Mnie ostatnio męczą twardnienia brzuszka, więc przyjmuję no-spę i magnez, ale szyjka długa i ładnie trzyma, więc ok. Dodatkowo skurcze nie są bolesne i odczuwam je głównie wieczorami bo wtedy córa jest najbardziej aktywna i wariuje w brzuszku ;-)

W ogóle to martwiłam się, bo czasem pobolewa mnie spojenie oraz czuję ciągnięcie w pochwie i w ogóle jakby wszystko w środku było mega nisko. Jednak gin uspokoił mnie, że wszystko ok bo to przecież nie pierwsza moja ciąża.

Gratuluję udanych wizyt i potwierdzonych siurków i muszelek :-D
 
Hello. Na szczęście lekarz nie odwołał dzisiejszej wizyty i zrobił mi badanie :D co prawda nie 3D/4D ale normalne usg. Wytłumaczył nam że nie będzie z nas zdzierać pieniędzy i kazać płacić za 3d na którym nic nie zobaczymy bo jest za wcześnie ( 18 tydzień) więc zrobił mi dokładne normalne usg z wszystkimi wymiarami. Jeśli chcemy 3d to mamy przyjść po 22 tc i wtedy zrobi prenatalne... U swojego na NFZ mam wizytę połówkową 8 maja więc po nim pójdę jeszcze raz na 3D/4D.

No i dziewczynki.... nie chcąc zapeszać... lekarz mówi że dla niego to tam jest baba ale kazał się wstrzymać z ubrankami do kolejnego badania :-):-):-):-):-):-):-):-):-) więc może będzie OLIWKA :happy::happy::happy:

Hmm co do wagi to ma na razie tylko 200 g więc malutkie, ale wszystkie wymiary zgodne z tygodniem. Jest żołądeczek, nerki pęcherz, w główce też wszystkie komory, w sercu również, ma dwie nóżki dwie rączki i pomachało nam :D:D

No i teraz mam spokój na tydzień a potem znów nie będę mogła się doczekać kolejnego badania :D:D
 
reklama
Do góry