reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

reklama
Judyś - super, że wszystko w porządku :) Leonek jakie fajne imię :) Lorelain- mi moja gin powiedziała, że mam się tak nie stresować tymi ruchami i że wrócimy do rozmowy koło 20 tyg :) więc czas jest. Też mam na przedniej ścianie łożysko. Super, że Olusia, została Olusią :)
 
Lorelain, Judyś - gartuluje wizyt! cieszę się razem z Wami:-) uwielbiam czytac takie posty!
Ja dzis umówiłam sie na USG połowkowe na 22 kwietnia:-) juz nie moge się doczekac!!! no a 16-tego wizyta standardowa... ciekawe czy moja dziewczynka tez zostanie dziewczynką czy jej cos wyrośnie nagle:szok:
 
Halo! u mnie też po wizycie:) wszystko gra, młodzież waży całe 203gramy jest aktualnie w 17t3d i ma siuraka:)))))))))))))))))) no nie ma pomyłki, wywalił klejnoty centralnie na głowicę, bezwstydnik mój mały:)))
Jutro wrzucę fotę mojego małego aliena:) wygląda naprawdę jak obcy:)
 
Ostatnia edycja:
Juhuhuhu :) judyś i katjoshka - GRATKI!!!!!!! :)
katjoshka - siuraczek :) Kiepska ze mnie wróżka - jakoś wydawało mi się, że będzie dziurawiec :)
 
reklama
skanowanie0006.jpgA ja wam pokaże naszego siuraczka :D
Strzałeczka pokazuje siuraczka, a po bokach jajuszka wielkanocne :D:D:D
 

Załączniki

  • skanowanie0006.jpg
    skanowanie0006.jpg
    31 KB · Wyświetleń: 57
Do góry