reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

Gratuluje wizyt, gosheek ja podobnie jak dziewczyny myślałam,ze siurak na całe zdjęcie:)
KAROLINA - sliczne dziecko i jak fajnie uszy widać:)))
Czekam na wiesci z wizyt dzisiejszych i trzymam kciuki:) odezwę się po mojej wizycie pod wieczór :)
 
reklama
no to ja już jestem uspokojona. Wszystko jest dobrze, lekarz nie znalazł niczego co mogło by go zaniepokoić. Wszystkie narządy jeszcze raz posprawdzał. Waży ok 200 g no i Ola została Olusią. Żaden siusiak nie wyrósł :-p
Powiedziałam mu że jestem zaniepokojona brakiem ruchów, to mnie uświadomił że mam łożysko na przedniej ścianie. Ja zrobiłam takie oczy :szok: bo dam przysiądź że inny lekarz na badaniu prenatalnym powiedział że na tylnej. No chyba że się przesunęło, ale mówi że jest na przedniej na 100 %. Jest wysoko wiec spoko. Łożysko tłumi ruchy wiec bede odczuwała je później niz w pierwszej ciąży bo wtedy mialam na tylnej ścianie. Do tego Olusia kochana bardzo spokojniutka. Fikołków wielkich nie wyprawiała, za to sobie ciągle ziewala, przekręcała z boku na bok. Jak ją lekarz pozaczepiał głowicą to ładnie reagowała, machneła mu noga i odganiała łapkami żeby dać jej święty spokój :-) Jedyne co chętnie pokazywała to swoja pupe i rozkraczone nogi :-)

Karolina - super że się odezwałaś, pare razy Cie przywoływałam a tam cisza i juz sie zaczynalam martwić. Super fotki, dzidzia śliczna i taka okrąglutka główka. Koniecznie pisz z nami częściej :tak:

Judyś, Katjoshka - trzymam kciuki i czekam na relacje z wizyty!!! &&&&&&&&&&&&&&
 
lori super ze wszystko ok;-)i jednak bedziesz miala parke ale fajnie;-)
karolina ja tez mam plytke z synem..fajna pamiatka:tak:
ciekawe czy u mnie tez sie potwierdzi ze dziewucha;-)cierpliwie czekam na czwartek
 
lekarz powiedział że mam myśleć pozytywnie, teraz jest to bardzo ważne i mam dzidzi nie stresować. Jak bede sie martwić to mam podjeżdżać na słuchanie serducha :-)
 
reklama
Ja też już po wizycie:))) wszystko jest dobrze, Leonek ma siusiaczka i jajuszka:p serduszko pięknie bije. Niestety niechciał za bardzo wspołpracować miał główkę bardzo nisko i już mnie i jego lekarz niechciał tak uciskać, więć za 3 tygodnie na połówkowym się dokładniej pomierzymy. Waży ok 200g, a ja przytyłam w 5 tygodni całe 0,4kg;p więc wychodzi na to, że mogłam jeszcze więcej jeść w święta :D pomijając kłótnię z D po wizycie o jakieś zjeb.... płytki to jestem spokojniejsza, szkoda, że nie zupełnie szczęśliwa ale cóż... ważne, że Leonke ma się dobrze.
Lori- super, że wszystko ok i, że Olusia została Olusią :)))
 
Do góry