reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

gosheek foty pierwsza klasa!!! a ta ostatnia, nie pozostawia złudzeń kto gości w brzuszku! :) najważniejsze, że dzidziolek ma się dobrze!
 
reklama
gosheek - ta ostatnia fotka - to taki wielki sisiorek na cały monitor? :szok:
Gratuluję syna :)
mysza - nie znam się na tych USG... Gratuluję córy :)
 
e-de ale mnie rozbawilas:) sisiorek i klejnoty to te trzy male biale kuleczki mniej wiecej w centralnej czesci zdjecia:)
Ale moj maz Mial takie samo wyobrazenie jak Ty:)
 
gosheek ale cudne zdjęcia!!! Gratuluję chłopczyka - są świetni! :p

Dzięki dziewczyny. Mi lekarz potwierdził właśnie że dziewuszka, tylko nie wiem gdzie to widać na tym zdjęciu.
 
Po prostu cudne wieści !!!
Gratuluje pięknych wizyt mamuśki!!!

Gosheek ja też myślałam że to taki sisior gigant :-p:szok::szok: hahahh
Myszka super że kolejna pareczka :)))
 
reklama
No kochane wrzucam foto z wizyty z zeszłego tygodnia, mój Skarb ma 6,5cm, usg genetyczne wyszło dobrze, więc sie uspokoiłam badanie trwało 25 min i cały czas podglądałam moje maleństwo, dostałam też płytkę więc cudownie sobie włączyć i się gęba cieszy :)))))
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty :)
gosheek, myszka, cieszę się razem z Wami :*

A to mój mały, wielki Skarb :)
DSC03386.jpg
 

Załączniki

  • DSC03386.jpg
    DSC03386.jpg
    24,5 KB · Wyświetleń: 42
Do góry