reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

ale się nam tych siusiaków posypało :-) no to oby juz nie odpadły :tak:

dobrze że na badaniach wszystko dobrze

wazka - czego to sie dla tych słodkich pachnących mleczkiem bobasów nie zrobi. Czasami trzeba troszke pocierpieć żeby na koniec dostać taką wspaniałą nagrode. Może w tym szpitalu wystarczy tylko kilka dni. Niestety ze szwem nie pomoge, bo nigdy nie mialam
 
reklama
asta, mama- gratulacje:)

faktycznie dużo chłopaczków u nas:)

wazka- siostra mojego partnera w ciąży z bliźniakami miała szew założony, jakie masz obawy?
 
Sanya, dziękuję za zainteresowanie. Największe obawy mam o to czy jest to bezpieczne dla maluszków. Również zastanawiam się jak długo trwa pobyt w szpitalu, czy w zawsze stojuse się znieczulenie ogólne i czy faktycznie jest to skuteczna metoda.
Jeśli posiadasz wiedzę na ten temat, będę wdzięczna za każde informacje.
 
Ważka- taki zabieg wykonuje się pod narkozą, szew szyjkowy jest bezpieczny dla maluszków o tyle, że ułatwi ci donoszenie ciąży jak najdłużej, ponieważ zapobiegnie rozwieraniu się szyjki z powodu szybszego wzrostu macicy.A co za tym idzie-przedwczesnemu porodowi. Myślę, że dla swojego komfortu psychicznego powinnaś na spokojnie wypytać swojego gina o wszelkie aspekty tego zabiegu i powinien cię uspokoić.
Mam nadzieję, że chociaż trochę ci pomogłam :sorry: Ale moja wiedza w tym zakresie nie wykracza poza teorię :) w każdym razie trzymam kciuki za Ciebie i twoje bąbelki:))))
 
wazka moja kumpela miala szewek i nic sie nie dzialo..to dla dobra dzieci;-)
ja zawsze chcialam miec pierwszego chlopca i prosze mam:-)teraz prawdopodobnie dziewucha;-)zobaczymy w czwartek na 4d:-)
 
Gratuluję wszystkich córek i synków.

Dziewczyny widzę że Wy tu specjalistki jesteście w określaniu płci.

Mi na ostatniej wizycie lekarz już na 100% potwierdził że będzie dziewuszka (wcześniej na usg genetycznym powiedział że dzidzia wygląda mu na dziewczynkę)- na dowód dał zdjęcie. Tylko że ja kompletnie nie wiem co na tym zdjęciu wskazuje na to że to dziewczynka będzie... możecie mi podpowiedzieć ?
 

Załączniki

  • 201303291015.jpg
    201303291015.jpg
    19,3 KB · Wyświetleń: 72
Mysza - ja na tym zdjęciu rozpoznaje tylko pipke i nic więcej hehe a przynajmniej tak mi się wydaje, z prawej strony zdjęcia masz taką jaśniejszą kreseczkę, wiec od niej w dół i troche w lewo i tam widać wargi przedzielone kreseczką. Cała lewa strona zdjęcia wygląda jak wielki pająk :rofl2:
 
reklama
Wszystkim dziewczynom gratuluje udanych wizyt:)
Ja w czwartek bylam na nieplanowanej wizycie. Z dzidzia wszystko ok, martwilam sie bo nie czuje jeszcze ruchow. A oto foteczki mojego malego mezczyzny:

Tu pokazuje mamusi "nu, nu"IMAG0507.jpg
Tu z otwarta buzkaIMAG0508.jpg
Tu z raczka w buzceIMAG0509.jpg
A tu klejnoty i sisiorek :)IMAG0510.jpg
 

Załączniki

  • IMAG0507.jpg
    IMAG0507.jpg
    11,7 KB · Wyświetleń: 47
  • IMAG0508.jpg
    IMAG0508.jpg
    11 KB · Wyświetleń: 46
  • IMAG0509.jpg
    IMAG0509.jpg
    11,3 KB · Wyświetleń: 47
  • IMAG0510.jpg
    IMAG0510.jpg
    10,6 KB · Wyświetleń: 74
Do góry