reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

reklama
Rzadko się tu udzielam, ale uwielbiam szpiegować ten dział, czytać o postępach w rozwoju maluszków i naszym delikatnym szpiegowaniu, kogo brzuszek skrywa.

Dziś mnie dopadła nieplanowana wizyta u lekarza (na prawdę uwielbiam to, że mogę nagle z dnia na dzień, godziny na godzinę podskoczyć do Pani doktor i upewnić się, że jest ok). Pojawiły się u mnie brązowe upławy, więc stwierdziliśmy z mężem, że lepiej to sprawdzić.
Źródła nie udało się ustalić, ale (po tygodniowej przerwie) wracam na luteinę.

Z bobasem wszystko w porządku, mierzy już 9,3 mm (14t4d). Rączki ma, nóżki ma, serduszko z czterema komorami też jest i... najprawdopodobniej (na dzień dzisiejszy) zdaniem Pani doktor - CHŁOPAK! (Mąż pęka wręcz z radości).
Teraz się śmiejemy do znajomych (i rodziny), żeby trzymali kciuki, co by siusiak nie odpadł ;-).

(Zdjęcie dokleję później)
 
hahahahha... z tymi siusiakami to niezłe akcje są! ale najważniejsze że asta wsyztsko ok. zawsze to człowiek spokojniejszy jak wie, że dzidziuś ma się dobrze.
 
byłam u lekarza, mam skierowanie do neurologa, mój SYN ma się dobrze :)
już na 100% będę miała w domu dwóch urwisów :-)
 
mama chłopcy będą przynajmniej się razem bawić! wyobraź sobie jak starszy będzie się czuł odpowiedzialny za małego! to będzie urocze :)

monia ja się cieszę z synka ;) wiem że chłopaki będę ze sobą lepiej żyli jak brat z siostrą ;) fakt o sukienusiach też kiedyś marzyłam ale jestem bardzo szczęśliwa :-):-)
 
Asta-dobrze że byłaś u lekarza,możesz być teraz spokojna że wszystko jest ok.Gratuluję chłopca i tak jak pisałaś żeby siusiak nie odpadł:-)
mama-2 synki fajnie będziesz jedyną kobietką w domu
 
ASTA dobrze że wszystko ok

MAMA no ja właśnie pod tym kątem też bym chciała chłopaka... Marzenia marzeniami, ale jednak dla Kacpra jak i dla młodszego byłoby lepiej/wygodniej...

MONIA ja z siostrą 1,5roku starszą też się tłukłam :p i dalej jak byśmy mogły to byśmy najchętniej się zatłukły
 
reklama
Asta, jak dobrze, ze to nic złego i dobrze, ze poszłaś do lekarza i nie zwlekałaś.

A ja dzisiaj byłam u ginka i posmutniałam, bo chce mnie po świętach położyć do szpitala i założyć szew na szyjce. Powiedział, że pessar może być za słaby bo macica szybciej rośnie niż norma ( nic dziwnego, w końcu dwoje dzieci mieszka). No i się boję i nie chcę do szpitala :( Macie może jakieś doświadczenia w temacie szwów na szyjce?
 
Do góry