reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

marzenko - ale dziwny typ, szkoda, że musiałaś znosić jego zachowanie ....
U mnie na wadze 2 kg na plusie póki co, też ważę się rano.

Dziewczyny gratuluję wizyt i dobrych wieści :-)))

U nas na szczęście wszystko w najlepszym porządku. Do bólu niestety muszę się przyzwyczaić, bo podobno "taka moja uroda" , że wcześnie odczuwam skurcze i będzie bolało, bo wszystko się rozciąga, a w poprzedniej ciąży nie odczuwałam tego aż tak bardzo bo nie miałam 5 dużych blizn pooperacyjnych.

Ginekologicznie wszystko w najlepszym porządku, szyjka długa i zamknięta szczelnie, powtórzył pomiary i uciąl mi 2 dni od terminu z poprzedniego usg. Dzidzia ma 81 mm, serducho pięknie bije, wszystko mi opisał, pokazał, nawet widać było idealnie półkule mózgowe :)))
Bobasek bardzo ruchliwy, starał się chwytać swoje kolanka i interesował się pępowiną i stopką:-)

No i pan doktor potwierdził, że na 100% synek :-) Więc miłe panie przedstawiam wam mojego synka Adama:-))))

Zobacz załącznik 548117Zobacz załącznik 548118
 
reklama
sanya super:-)
ja tez bym wymagala jakbym placila;-)
ja tez bym chciala adam jakby byl chlopczyk..no i tylko te imie chodzi mi po glowie na chlopca:tak:
synek ma na drugie adam ;-)
 
Jak miło wstać rano i czytać good news :)
sanya - cieszę się , że OK!
linka - siusiak odpadł :) Mojej koleżance to odpadł pod koniec ciąży prawie....cała wyprawka na dziewczynkę już kupiona ;)
marzenka - najważniejsze, że USG w porządku. Na szczęście do tego gbura więcej nie pójdziesz. A waż się zawsze o tej samej porze - właśnie tak jak robiłaś do tej pory. Ja na przestrzeni dnia mam do 3 kg wahnięć.
 
Sanya, gratuluję udanej wizyty i pięknego synka! Zdjęcia pierwsza klasa.

Marzenka, no wlasnie tu jest problem naszych lekarzy, bo jak chodzimy na nfz to wydaje im sie, ze za darmo, a przecież każda z nas co miesiąc ile pieniędzy za to własnie płaci, na ich pensje. Ehh, absurdy i sie zdenerwowałam od rana na samą myśl. Tym bardziej ze dzisiaj ide na wizyte tylko do ginka, a koszt 180 pln, masakra. Dam znać po wizycie jeśli powie mi coś ciekawego.
 
reklama
Sanya - ale superancki Adaś :-) ... ale imieniem troszkę mnie zaskoczyłaś bo myślałam że bedzie bardziej coś podobnego do imienia córy no Kay czy coś w tym stylu :-p
 
Do góry