reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

reklama
kivinko współczuje :-( oby juz teraz było dobrze i szybko sie zagoiło.

My tez po wizycie u lekarza bo walczymy z zielonym katarem, na razie mały osłuchowo czysty ale kazała uważac i obserwowac bo u malucha taki katar szybko moze przejsc na uszy lub płuca. Ja mam juz szczerze dosc tych chorób. Zwłaszcza ze zrobiła sie tak piekna pogoda a my znów musimy kisic w domu. Normalnie deprecha mi depcze po pietach.
 
kivinko współczuję! taki stres dla ciebie i małej:no: a mi się wydaje że ona musiała być źle zrobiona po porodzie bo Sławek też w 3 tyg przybrał prawie kilo a kikut bez problemu odpadł...
mamamia zdrówka dla małego :tak:
 
Dziś z rana pojechaliśmy na KTG. Trochę się naczekaliśmy , bo przyjechały 4 rodzące
cool.gif
jak na złosć a u mnie nic

Ktg wyszło idealnie - tzn bez zadnego skurczu
wink2.gif
tętno w normie.Potem gin zrobił mi usg. Mała zdrowa, ruchliwa, przepływy idealne , łożysko II/III stopień ... Waga 3900!!! lekarz powiedział , ze mam sie nie martwić , bo to tylko szacunkowe wyniki wagi. Zadecydował , ze mam sie stawić 26 już na oddział i tam sie mną zajmą.
Zdecydowaliśmy z M jednak rodzić w szpitalu , gdzie urodził sie Antek i tam po drodze zajechaliśmy. Pokazałam pani doktor wyniki i zaprosiła nas 26 w czwartek z walizką. Bierzemy się za wtedy za małą. Chca spróbować Sn..

Ogólnie trochę sie uspokoiłam , ale najzwyczajniej w swiecie jestem juz zmeczona
 
Gochson mogę tylko Ci napisać jak było u mojego starszego syna (11 lat temu). Urodzony 26 kwietnia, pierwsze usg nie wpisał lekarz daty :wściekła/y: (to było gdzieś ok. 6 tygodnia czyli początek czerwca), następne 04 lipiec, ostatnie 30 sierpnia. Mieliśmy od razu wpisane do książeczki kiedy kolejne badanie.
 
reklama
to ja mam zalecenie pierwsze usg miedzy 6 a 16! tyg

ja skierowanie wezme przy szczepieniu czyli jak mały skończy 7 tyg bo wtedy ide na szczepienie
 
Do góry