reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

Ja juz po wizycie u gin ogolnie wszystko ok mała ma 3600 i moja gin stwierdziła ze mam tam na dole bardzo ciasno i wszystkie narzady nabrzmiałe wiec zapowiedziała ze prawdopodobnie bede nacieta zebym za mocno nie popekała
eek.gif
unhappy.gif
badała mnie ginekologicznie i stwierdziła ze rozwarcie na palec ale jakby sie tak bardziej zagłebic to mozna powiedziec ze nawet na dwa palce, po tym jej zagłebieniu i dotknieciu szyjki myslalam ze jej odjade na fotelu, tak słabo mi sie zrobiło z bolu ze nie wyobrazam sobie porodu a tym bardziej tego masazu szyjki, mam nadzieje ze to nie bedzie konieczne. Jestem przerazona, tak jak na poczatku broniłam sie przed cesarka tak teraz troche jej zapragnełam a nawet marze o niej. Po badaniu troche zaczełam plamic ale uprzedziła mnie ze moze troszke krwi sie pojawic tym bardziej ze odszedł ten czop sluzowy. Ogolnie mowiac jestem cała obolała.
unhappy.gif
embarrassed.gif
eek.gif
shocked.gif
 
reklama
Niestety takie uroki stosowania octeniseptu. Ciesze sie ze go nieuzywalam mimo iz go zakupilam. Po spirytusie odpadl po tygodniu i juz mamy sliczny pepuszek.
 
no i po ostatniej wizycie...wkurzyłam się nieziemsko:wściekła/y: mój ginekolog mnie nawet nie zbadał sprawdził tylko czy serduszko bije,stwierdził że mam czekać do pon. a jak nie urodze to we wtorek na wywołanie.Nawet słowem się nie zająknął na temat ktg czy usg...
Więc postanowiłam że podejde na IP w polożniczym może mi tam ktoś usg albo ktg zrobi...taa..miła pani mi powiedziała że badania wykonują tylko pacjentką które leżą na oddziale i sobie poszła:szok: i tyle.

Ahh...doła mam....
 
Martolinka-no właśnie powiedziałam i na to ona stwierdziła że w takim razie przyjmie mnie na oddział bo tylko pacjentką robią badania i że mam sie zastanowić i poszła:sorry:
 
Mamusia wiesz co to zależy od szpitala. Niektóre po terminie kładą od razu do szpitala , inne każą stawiać się na ktg. Takze musisz sie z tym liczyć , że mogą Cię zostawić na oddziale. Osobiście po terminie wolałabym być pod stałą kontrolą... Teraz jak mam starszego syna to już nie takie proste ze wzgledu na opieke nad nim , ale inaczej bym się nie zastanawiała
 
kivinko kurcze strasznie długo się ten kikut trzyma...a może spróbuj jednak tego spirytusu? nam pomogło!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczynki, ja jestem właśnie po 3-dniowym pobycie w szpitalu. Wylądowałam z podejrzeniem zatrucia, ale na szczęście się nie potwierdziło. Ale myślałam że już tam urodzę, a tu nic. Czasem skurcze na ktg wychodziły, przedwczoraj nawet bardzo regularne ale słabe i ucichły, więc czekamy......
 
Do góry