reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

afiliacja
user-offline.png
-:happy::happy::happy::-DGRATULACJE:-D
 
reklama
Ziewaczka ide na wizyte jutro z samego rana :-) Prosiłam o kciuki bo dzis dzien w biegu i myslałam ,ze juz nie zajrze na BB a rano to nie ma szans, bo jade ponad 50km na usg i musze predko wyjechac, jutro o tej goszinie zdam relacje :tak::tak: Dziękuje
 
Piszę dziewczynki wam o przysługującym urlopie może komuś się przyda.
1-dziecko-20 tygodni
2-dzieci 31 tygodni
3-33 tygodni
zwiększenie urlopu w 2012r:1 dziecko 4 tygodnie
2 dzieci 6 tygodni

w 2011 r jeśli któraś rodzi zwiększenie urlopu:1 dz-2 tygodnie
2 dz-3 tygodnie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Afi-gratulacje!
Agata-to wbrew pozorom dla mnie duze urlopy (wiem ze wszyscy mowia inaczej), powiem Ci ze u nas jest zwykle 12 tygodni niezaleznie od tego ktore dziecko, nic tylko sie pochlastac. Dlatego ja pracuje na projekty, biore tyle ile mi odpowiada, malo regularna praca ale jednak 12 tygodni wolnego po porodzie to dla mnie za slabo...
 
reklama
Do góry