reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

Mamamia powodzenia!!!

Robaczek nooo, widok niesamowity! Cały czas zadziwia mnie ten cały proces powstawania małego człowieka... Jak się widzi takie obrazki, to aż serce szybciej bije :) A mój B. zwariował i w końcu wziął się za wymyślanie imion (chyba wreszcie do niego dotarło, tak na sto procent) Niech wymyśla, a ja i tak stawiam na Felka ;)
 
reklama
Julianna tak, Duphaston 3x1 i Luteina dopochwowo 2x2... Pytałam gina skąd taki układ, wyjaśnił, że Dupek (syntetyczny progesteron) działa bardziej ogólnoustrojowo i podnosi poziom hormonów, a Luteina (naturalna) miejscowo i bardziej przeciwskurczowo... Sama się nieraz zastanawiałam, czy to aby konieczne, ale mój gin uchodzi za świetnego fachowca, więc postanowiłam mu zaufać... Mam nadzieję, że już niedługo odstawi mi te prochy, bo biorę je praktycznie od 9 tc... Ale to w związku z tym, że podobnie jak Ty, miałam łożysko zachodzące na szyjkę macicy, krwiaka na kosmówce i plamienia... Też przeleżalam sporo, ale na szczeście wszystko się uspokoiło i mogę prowadzić w miarę normalne życie :)
 
reklama
Gratuluje wszystkim mamom, które poznały płeć :)

U mnie potwierdził się chłopiec, ale imię się pewnie zmieni, bo jednak M. kręci nosem... :/
Po wizycie wszystko dobrze, tylko do leków muszę wrócić, bo jakieś jednodniowe plamienie wystapiło i macica była twarda na badaniu, więc dostaję Duphaston (1x1) i Spasmolinę doraźnie - w razie bólu brzucha.
 
Do góry