reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

reklama
U mnie w mieście usg 3d,4d kosztuje 200zł.
Czy o ilości takich usg decyduje lekarz czy my same?
Ja dziś ide po skierowanie na badania. Cikeawa jestem czy lekarz bedzie chciał sprawdzić przez usg czy wszystko jest w porządku.
Wczoraj skończył mi sie duphaston muszę się z nim skonsultować czy powinnam go jeszcze brać.
 
vilmaq betka zawsze uspokaja... ;- ) Nie musisz byc na czczo, także oszam sniadanko i ruszaj na badanie, a za dwa dni powtórz ;-)
Ja mam te badania prenatalne dopiero 01.10 i juz wariuje, a na wizyte pojde dopiero 03.10. Miesiąc czekania! Oszaleje! Jeszcze jestem niezaspokojona ostatnia wizyta... Ani nie słyszałam serduszka, ani nie wiem ile ma długośc, bo lekarzowi sie USG zacieło... Ehhh :(
 
vilmaq
user-online.png
powtórz dobrze dziewczyny radzą.
augustynka
user-online.png
-mnie pewnie też czeka takie badanie,bądę trzymała kciuki za Ciebie.
 
Ja mam kolejne USG razem z badaniami prenatalnymi 20 wrzesnia, jeszcze tyle czasu!:( Juz bym chciala zobaczyc malenstwo na monitorze i dowiedziec sie, ze wszystko w porzadku. Ostatnio mialam USG ponad 2 tygodnie temu i wydaje mi sie , ze to bylo baaardzo dawno temu. Teraz bedzie to 10 tc i lekarz ma juz okreslic plec:)
 
Ja mam kolejne USG razem z badaniami prenatalnymi 20 wrzesnia, jeszcze tyle czasu!:( Juz bym chciala zobaczyc malenstwo na monitorze i dowiedziec sie, ze wszystko w porzadku. Ostatnio mialam USG ponad 2 tygodnie temu i wydaje mi sie , ze to bylo baaardzo dawno temu. Teraz bedzie to 10 tc i lekarz ma juz okreslic plec:)


o jacie, na jakie usg idziesz że w 10tym tyg będzie lekarz płeć określał??
 
Też mnie to zdziwiło, ale przed chwilą czytałam, że na USG prenatalnym między11-13 tc, czasem faktycznie można już określić płeć...
 
reklama
A potem wychodzi że zamiast chłopczyka jest dziewczynka i odwrotnie.
Uważam że się nie da jeszcze. Któraś pokazywała różnice płci z poszczególnych tygodni i na tym etapie czyli 10tc było to niemożliwe bo obie płcie były identyczne.
 
Do góry