reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

reklama
Witam po usg :)
JEST POPRAWA! :)))))
Dzidziuś zdrowy, niepożądane objawy ustępują. Mogę się powoli uruchamiać :)
Teraz tylko pozostało mi nauczyć się na nowo przeżywać tą ciążę z uśmiechem. Zaczynam od dziś!
 
afiliacja
user-offline.png
SUPER MOJE GRATULACJE :happy:
 
Afi- no to nowy etap w Waszym błogosławionym stanie:-) cieszcie się bez ograniczeń:-)

Magda85- rozmiary maluszków bardzo zbliżone do moich ( 6cm i 5,9 cm):-) ale tej wstępnej "diagnozy płciowej" to trochę zazdroszczę:-) bo pomimo, iż lekarka nie ma wątpliwości co do jednego chłopca, to drugi maluch choć może być dziewuszką, to mąż i moja mama mówią, że będzie jeszcze jeden gagatek, i ja też jakoś tak dziwnie czuję:-) co więcej mama twierdzi, że ten bąbel o nieznanej płci jest podobny do ojca (chyba babcia popada w lekką paranoje:-)) jale nie miałam pisać o sobie, tylko
Ci pogratulować zdrowych bejbików:-)

Agata, Madziarra- dobrze, że u Wasz wszystko ok, ja również dołączam do grupy: 04.04.2011:-)

Robaczek- trzymam kciuki i czekam na wieści.! ja mam wśród bliskich znajomych chłopca, który nie miał widocznej kości nosowej i urodził się zdrowy, taka jego uroda:-) i znam też dziewczynkę, która miała przezierność 2,4 i lekarz postraszył chorobami genetycznymi biedną matkę a dziewuszka jak malowana:-) tak więc ile dzieci, tyle możliwości:-) pamiętaj, że te badania pokazują tylko pewne prawdopodobieństwo, pewności nie dają. pewność mają forumowiczki, że będzie ok:-)
 
reklama
jupi! oby wiecej takich dobrych wiesci :-)
widze grupa 04.04 rosnie w sile... To taka ladna data hihi chociaz ja tak jak Agata mysle ze bedzie jednak marzec... tak czy owak bedzie baran haha
Tak jak wspominalam ja w pon ide na to usg 3D niby genetyczne mimo ze nie jestem w grupie ryzyka. U nas zwykle 3D i to genetyczne 3D jest w takiej samej cenie wiec niech tam malucha pomierza. Ja wiem ze wszystko jest ok i ze bedzie ok, absolutnie niczym sie nie martwie tylko rozmawiam do dzidzi i glaszcze sie po brzuchu hehe
Taka jedna uwaga od mojego gina moze sie komus przyda: powiedzial mi ze mimo ze ciaza to nie choroba jest jednak stanem odmiennym i wszystkie dolegliwosci powinno sie traktowac odmiennie. Dostalam reprymende za to ze gdy brzucho pobolewa nie biore Nospy... Powiedzial ze to moze doprowadzic do przedwczesnych skurczy i poronienia wiec lepiej lyknac sobie jedna nospe zwlaszcza ze w ciazy mozna. Ja z reguly nie biore lekow ani na bol brzucha ani na moje migreny,ale chyba poslucham lekarza...
 
Do góry