reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

Ewela- gratulacje:-) Ja mam zawsze wysokie ciśnienie, gdy wkraczam do przychodni, potem muszę czekać 20-30 minut albo i dłużej i dopiero wtedy mi spada...

A ja też się nastawiam na kwiecień i żaden inny miesiąc nie wchodzi w rachubę:tak::tak: Zwłaszcza, że ja jeszcze zakupowo niegotowa jestem:-p:-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ewela- Gratulacje udanej wizyty! Super że wszystko w porządku :)

A u nas też dobrze:) chyba Wasze trzymanie kciuków pomaga :) Wyniki krwi bardzo dobre( dużo się poprawiły) :) ilość wód płodowych również prawidłowa (ostatnio było za mało)
A co u młodego :p rośnie :) :) :) różnica między główką a brzuszkiem zmniejszyła się do tygodnia, jedynie nogi takie długie :p Młody waży około 1550g ( nie jest taki duży jak wasze pociechy, ale rośnie) Ułożony główką w dół, a więc to co mi się przemieszcza niedaleko żeber to nie główka lecz... dupcia :D Na USG nie chciał pokazać buźki ale pierwsze co ukazało się naszym oczom po włączeniu sprzętu to... przyrodzenie młodego :p Tak nas przywitał ;)
Nie miałam sprawdzanej szyjki i nic innego oprócz USG mi nie robiła. Niestety dość dużo przytyłam od ostatniej wizyty po 6 kg :szok: ( nawet chciała mi odłożyć na jakiś czas witaminy, ale z racji podejrzeń z wcześniejszej wizyty, powiedziała że mam nadal brać) Więc mam już 13 kg na plusie ;/
 
CobraOna gratulacje wizyty i zdrowego maluszka! Który to już tydzień u Ciebie?

Ja dziś miałam tylko usg. Maja waży 1759 g i jest nadal dziewczynką. Pytałam, czy nie za duża, ale lekarz mówi, że w sam raz :-). Leży główką w dół i ma się dobrze.
Podobno ilość wód mam w górnej granicy (AFI = 19 cm) i mam za 2 tygodnie to skontrolować, a w międzyczasie być może będę musiała powtórzyć glukozę. Zastanawia mnie swoją drogą czy to możliwe żeby od 08.02 AFI wzrosło z 12 cm do 19 cm...a jeśli nie, to który pomiar jest błędny.
Jutro konsultacja u gina więc zobaczymy co i jak.
 
reklama
Do góry