reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

reklama
Ja wizyte mam w poniedzialek dopiero ale okazalo sie ze moj lekarz zlamal noge i do konca marca go nie bedzie... przepisali mnie do innego. Teraz nie wiem czy to ten nowy bedzie mi ciaze prowadzil czy tamten jak wroci... masakra po prostu...
 
Ja bym chciała urodzić w połowie kwietnia a niestety termin mam na sam koniec na nawet przesuwa się na maj:szok:
A 15 maja mam obronę ;/ nie dobrze oj nie dobrze, zobaczymy co wyjdzie na wizycie, może termin znowu wróci na kwiecień :D
 
Ewela , CobraOna &&&& za wizyty!!! czekamy na wieści

Ja piszę się na kwiecień- najlepiej przed świętami :-p leżałam w ciąży z Antkiem we Wszystkich Świętych w szpitalu i czułąm sie samotna więc tym bardziej w Wielkanoc nie wyobrażam sobie lezec i "kwiczeć":-p
 
reklama
zeberka- oj może akurat u Ciebie jedno połączy się z drugim i w marcu będziesz już tulić maluszka ;-) tak ogólnie napisałam, żeby później nie było zaskoczenia, że jak to przecież szyjka mi się już skracała ;-) moja koleżanka od 35 tyg chodziła z szyjką całkowicie zgładzoną o 2 cm rozwarcia i tak dochodziła do terminu, a nawet dwa dni dłużej :-D
 
Do góry