reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

reklama
Gratulacje wszystkich udanych wizyt !
I dziewczyny ,których to nie będzie pierwszy poród spokojnie z tymi szyjkami i nastawianiem się na marzec ;-)
Ja miałam wizytę w 33tc i szyjka zaczynała się już skracać, robić miękka i jakieś tam małe rozwarcie, ale u wieloródek to norma. Także w 35 tc tym bardziej tak się może dziać :tak:
martolinka kasia- ja też zostaje na kwiecień,nie mam jeszcze ciuszków popranych i wielu innych rzeczy ogarniętych, a poza tym miało być ładnie i słonecznie, w taką pogodę jak jest obecnie ja nie rodzę :-D no i jednak dla malucha jest lepiej jak posiedzi sobie spokojnie te 40 tyg w brzusiu.
 
kasia ja też się piszę na kwiecień :tak: albo i na maj; bo tp 30 kwietnia to różnie może być :-D

zeberka, mama_mia - dziewczyny gratki wizyt :-)jacie 5 tygodni do terminu - szok! :szok: Kiedy to zleciało?!?! :laugh2: Ale dzieciaczki już duże, wiec na marzec się szykują :happy:

kasia, izka - dziewczyny ja dzisiaj wizytuję, więc zobaczymy co lekarz na te moje wyniki, czy przejdą czy nie?
Ale mu dzisiaj będę jęczeć :szok::-p Ostatnio wpadłam do gabinetu, to gin stwierdził, że latam jak skowronek, a teraz będzie taka sowa - puchacz śpiący :rofl2:
Nom, o 14 lecę, ale pewnie swoje wysiedzę....
 
ewela to trzymamy kciuki i za wszystkie mamusie które dziś wizytują!!:-)
martolinka,kasia a ja wolałabym marzec:-p tak koło ostatniego żebym na święta była już z Małą w domu :-pbo mój termin to drugi dzień świąt i spędzać je w szpitalu srednia przyjemność:zawstydzona/y: ale Mała sama zadecyduje:-)
 
ewela CobraOna trzymam kciuki za pomyślne wiadomości:)
mama_mia na marzec się szykujesz to już tuż tuż...ale to już będzie wasz 38 tydzień więc ciąża donoszona:)
Dziewczyny ja też się piszę na kwiecień a nawet na maj hihih ja mam termin na 25 kwietnia więc rożnie może być, a tym bardziej pierwsza ciąża więc możemy troszkę przenosić.... ja też mam zamiar pić napar z liści malin :) może to coś pomoże na pewno nie zaszkodzi
 
reklama
ewela i cobraona trzymam &&& za dzisiejsze wizyty! ja mam termin na 2 kwietnia więc się nie pogniewam jak urodzę w połowie marca ;-) ale dziewczyny nie martwcie się bo będą wśród nas i takie które urodzą w maju :tak: agata toś mnie pocieszyła że wieloródki tak mają że się prędzej skracają a porodu prędzej niema...:baffled:
 
Do góry