reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

renatal, ilooonka, lene gratuluje wizyt.
Czekamy w spokoju na nasze skarbeczki także wytrwałości dla każdej:*
któraś dziś wizytuje? Ja dopiero za tydzień ...
 
reklama
Renatal - gratki dobrych wieści! :tak:
A może Tymek zrobi mamusi niespodziankę i jednak się odwróci jeszcze? ;-) Trzymam za to kciuki!!!
No i jak lekarz mówi nie przemęczać się, no cóż trzeba słuchać :tak:

ilooonka
- nie martw się na zapas szpitalem... Przy skracającej się szyjce to 2 ważne rzeczy - tak jak napisałaś pozytywne myślenie i leżenie. Ale takie bez oszukiwania! :-p Będzie na pewno dobrze, już bliżej jak dalej ;-)
Ja jak na początku ciąży leżałam, to eMek też tak koło mnie skakał, zabronił mi w ogóle wstawania, tylko do toalety... Więc dobrze, że mężyk taki kochany :-) Ale nie martw się, Ty będziesz nadrabiać, jak malutka się urodzi ;-)

lene - jejku 2700kg?!?! To już waga noworodka normalnie - pięknie! :tak: Ale synio super rośnie! Gratuluję!!!!
Mnie jutro czeka taka zatłoczona mikro poczekalnia z tłumem sapiących bab! :szok::-D
 
dziewczyny gratuluję wizyt:-)

Lene
mój Mati jak się urodził miał 2860gr w 40tyg więc niezły kolosik Ci się chyba szykuje;-), ale moze zwolni tempo i nie będzie aż taki duży i spokojnie urodzisz SN
 
robaczek, ja coś czułam już jakiś czas, że niezły kolos się szykuje.... mimo, że to pomiar z USG to mam przeczucie, że jednak wiarygodny... już teraz jest wygięty jak paragraf, bo miejsca mu brak... mam stresa małego i mam nadzieję że jakby cuś to zafundują mi jednak cc....
laski, za kogo dziś kciuki trzymamy?????
 
Renatal to miałaś niezłe problemy w poprzedniej ciąży...oby teraz było lepiej i niech Tymek się odwróci jeszcze ma trochę czasu...

lene hahahahaha...osz Ty...a myślałam, że nie napiszesz:-D:-D Fajnie, że szyjka trzyma...ale Dzidzia duża...masakra...gratuluję:*

ilooonka pozytywne myślenie to już połowa sukcesu:tak::tak: A Mężów to my mamy po jednych pieniądzach...mój jak widzi, że odkurzam to aż go trzęsie...

ewela a co idziesz powtórzyć glukozę jutro? nie zapomnij o kanapce:-D:-D

no właśnie kto dziś wizytuje?
 
dziewczyny gratuluję wizyt :-) a za kogo trzymałyście dziś kciuki? chyba za mnie :-) więc dziękuję bo już po wizycie i dołączam do dwóch klubów 1. do krótkoszyjkowego bo ponoć się już skraca ale nie wiem ile bo z wrażenia nie spytałam ale jedyne zalecenie to się oszczędzać więc chyba nie ma źle tym bardziej że zostało mi 5 tygodni do terminu :szok: a 2. to klub małych wielkoludków 2500g :szok: dostałam zlecone mocz, morfologia, glukoza na czczo i przeciwciała i za 2 tyg na wizytę tylko czy dotrwam :rofl2:
 
ilooonka niedługo role się odwrócą i ty będziesz skakała nad maleństwem:) a obecny stan rzeczy jest chwilowy więc uszy do góry:)
lene55 najważniejsze że dzidzia zdrowa, a na to ile waży to chyba nie mamy wpływu:-D
zeberka363 gratuluję wizyty!!! może na tym etapie ciąży to już powoli szyjka się skraca?? Dotrwasz spokojnie do kwietnia:)
 
reklama
Do góry