reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

reklama
augustynka martolinka przyjedzcie do mnie pod wroclaw :) lekarz ma najnowszy sprzet wizyta z badaniem, rozmowa, USG 3d, 4d kosztuje 60 zl haha ! :) lekarz nastawiony jest na orientacyjne uzycie tego obrazu - nie dla zarobku
 
Madziarra a w Tychach teraz jesteś? Bo z Tychów to niedaleko do Bielska. Mój lekarz robi usg genetyczne, ma swój sprzęt (tak na marginesie wspaniały fachowiec i pasjonat usg)... Cała wizyta, z wydrukami, płytką dvd, opisem itd. kosztuje u niego 250,- Gdybyś miała ochotę, daj znać, podeślę Ci numer do niego. Aha! I wiem, że można się z nim umawiać na bieżąco, więc zdążyłabyś przed 20-tym :)

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizytujące! :)
 
doka na to usg o które pytasz najlepiej isc miedzy 20-24 tc. Wtedy zobaczysz wszystko i lekarz może dokonać wszystkich pomiarów. Pózniej dziecko jest juz za duże

Madzia GRATULACJE!!! wytrzymasz jeszcze te 2 tygodnie;-)
 
madziaka78
user-offline.png
-Gratulacje dla Was za wizytę:-)
 
jestem po wizycie

usg będzie dopiero 28listopada, dziś tylko badanie, nadal nospa bo miewam bóle brzucha, szyjka się odrobinę skróciła ale na razie bez paniki, wyniki krwi ok

Madziaka
super że mogłaś pooglądać dzidziusia:-)
Madziarra
każdy lekarz prowadzący ciążę musi zrobić usg w okolicach 20 tyg, albo choć dać skierowanie

jeśli chodzi o usg połówkowe to lekarz który robił mi poprzednie mówił że najlepszy jest 22 tydzień najlepiej widać wszystkie narządy
 
reklama
Do góry