reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza - kiedy znowu i co nowego słychać?

JOSEFIN szczęśliwa 13? WOW!:))))
NICE ano Alicjusz rośnie jak na drozdzakach - mała pulpeciara z niej;))))
USKA ech cięzka decyzja. ile masz czasu na zastanowienie? podobnie jak dziewczyny, życze Ci podjęcia takiej decyzji, ktora pomoże Twojemu synkowi! :* i będzie dla Was najlepsza!
 
reklama
USKA może skonsultuj to z jakimś dobrym, niezależnym lekarzem.
JOSEFIN to nieźle... ja to staram się jednak hamować apetyt małego i nie tuczyć kaszkami, nie pijemy nic poza wodą, nie je przekąsek.
a Pudzianek to miała być nazwa własna mojego synka :-(
 
NAT mi się PUDZIANEK tylko z Twoim Piotrusiem kojarzy, więc nie smutaj:) to jest nazwa własna Twojego Szkraba! :*
 
uska no to próbujcie i oby szybko pomogło
paolcia ok niecałe 7100g i ma 71cm ale wagę do wzrostu ma prawidłową. z tym, że i ja i moja siostra i mama jesteśmy bardzo niskie. ja jestem z nich najwyższa i to sporo wyższa i mam 162cm. chyba więc ma być po kim mała. mój małż i pół jego rodziny znów bardzo szczupła więc chyba te 2 cechy ma i jest dlatego taka drobna.
 
mamaagusi u nas poza tym, że Julcia urodziła się drobniutka bo miała 2480 to bardzo szybko nadrabiała i w 4 tyg np 1,5 kg przybrała. I tak do 4 miesiąca ładnie przybierała, a potem przystopowała. I teraz to raczej geny, że taka drobniusia jest. U nas w rodzinie są na ogół szczuplutkie dzieciaczki, mąż drobnej postury ja też. A mój małż miał 1900 jak się urodził :tak: ja 3100
 
josefin, no to faktycznie nieźle Wiktorek przybrał :tak: czym ty go karmisz ;-):-p I rozumiem z brakiem czasu szczególnie że masz dwóch takich rozrabiaków :-)

nat
, nie smutaj się, mi do twojego synka i tak bardziej pasuje Piotruś Pan jest takie urocze :tak: a Pudzianka zostawiłabym poprostu dla dużych dzieciaczków ;-)
 
Aniawa IAS to przegroda międzyprzedsionkowa, jesli więc napisali ze tam jest przeciek to jest i jest to albo przetrwały otwór owalny (lepszy wariant) albo ubytek miedzy przedsionkowy (gorszy wariant) ale to w ECHO sie ocenia dokładnie. Nie wiem dlaczego lek używał słowa "komór" byc moze przez pomyłka aczkoliwek nie powinien bo róznica jest znaczna.

Uska ja bym sie zdecydowała na program, to lek który jest na rynku i wiele badań już miał, teraz po prostu bedzie testowany pod katem skuteczności w peditarii. Bedziecie monitorowani, kontrolowani, systematycznie badani.

A my sie dziś pewnie zważymy, tak z ciekawości bo na długość to urośliśmy na pewno, wszystkie spodnie za krótkie, dobre tylko te na 80 cm.
 
reklama
Dziekuje wszystkim,
faktycznie sie zdecydowalismy i we wtorek idziemy na pierwsze badania ktore wysla do gdanska, cos musimy robic, a pytalam kilku lekarzy i kazdy mowi to samo. dodatkowo faktycznie przebadaja go pod kazdym wzgledem wiec tez plus no i ostatni ze nic nie bedziemy placic a jednak leki specjalnie robione w aptece do najtanszych nie naleza tymbardziej ze dostalby to samo.
 
Do góry