reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza czyli co u naszego maleństwa słychać?

Hej dziewczynki , wiem że nie było mnie dłuuugo ale nie mogłam do was dotrzeć :sorry2:
Trochę się martwię bo szyjkę mam już o 2/3 skróconą , skórcze brzuszka częste i trochę się martwię jak to będzie dalej , czy dotrwam do końca . Napewno ma na to stres a niestety mam go za dużo , ale ja nie o tym . Czy wiecie coś na ten temat ? Czy któraś też tak ma ? Przepraszam nie mogę was cały czas czytać więc może któras to poruszała , ale i tak pytam . Biorę magnez 3 x dziennie po 500 mg i do tego no-spę i już nie wiem jak sobie więcej pomóc i co o tym myśleć . Wiecie może gdzie jest najwięcej magnezu w żywności ?

Cieszę się że u was wizytki ok i dzidziusie zdrowiutko rosną .
 
reklama
noo kotkanadachu supr że do nas zajrzałas bo martwiłyśmy się co tam u ciebie.

o 2/3 skróconą to znaczy ile? Każda z nas ma inną długość szyjki i np 2cm szyjka w 30 tyg tak źle nie wygląda jak np w 22tyg.

łatwo się pisze ...to napiszę... NIE STRESUJ SIĘ KOBIETO.. nie tylko tyi twoje ciało ten stresik odczuwasz... Przynajmniej te 2 miesiące i 16 dni :)

Mi lekarz na skurczyki dał do 6x magnez, do 3x nospa forte, i skopolan w tabletkach ( 1x dziennie). Ale nie ma co ukrywać odpoczynek i relaks najlepszym lekarstwem.
 
Mamolka lekarz nie podał mi w cm ale powiedział że 2/3 całej długości szyjki ( bynajmniej mojej ) , zmieniłam lekarza więc trudniej mu zapewne mnie prowadzić , ale to jest lekarz który mnie prowadził przy poprzednich ciążach i wiem że nie jest on wylewny , mimo że dobry specjalista .
 
Dobra wiadomość: magnez jest w czekoladzie :)
Ja też po skurczach dostałam magnez 3 x dziennie po 2 tabletki, ale tak naprawdę dobrze się czuję, jak sobie leżę. Jak tylko wyjdę na jakieś zakupy, to od razu mi brzuch twardnieje. Czasem jest lepszy dzień (jak dziś), czasem gorszy, ale generalnie trzeba dużo leżeć...
 
Dobrze kochana że do nas wróciłaś bo się strasznie martwiłyśmy o ciebie!
Na początek może lepiej zwiększ dawkę magnezu i nospy ale co najważniejsze leż, leż i jeszcze raz leż :tak:
 
Wiolcia dawki już nie idzie zwiększyć bo to jest największa dawka na rynku , dawka lecznicza także odpada a co do tego że mniej stresu i leżeć w łóziu to też odpada obowiązki mamy , dzieci tego nie rozumią że mama potrzebuje tyle a tyle odpoczynku . Takie uroki macieżyństwa . Ale dzięki za rady , całuski dla wszystkich .
 
reklama
Ja już po:-). Ale dziś był poślizg!!! Masakra!!! :wściekła/y:
No więc mały prawie 1300 gram waży:-D(5 tygodni temu 600 gram) Pan doktor stwierdził za to, że się bardziej wyciągnął:szok::-D, że jest dłuuugi:tak:. Nadal jest to chłopiec i kolejne zdjęcie dzyndzla do kolekcji dostałam:-D. Termin z usg nadal wyprzedzający ten według om. Serduszko bije mocno, wszystko jest na swoim miejscu, mały ułożony już główką na dół.
Poprawiły się znacznie moje wyniki badań:tak:. Morfologia poszła z powrotem w górę:-)! W moczu zrobiło się czyściutko, zero bakterii i innych pierdół.:-)
Tylko moja waga mnie nie cieszy:zawstydzona/y::-(. Poszła ostro w górę niestety.:-(

Acha! Jeszcze pan doktor pokazał mi jak rosną już włoski na potylicy! W szoku byłam!:szok::szok::szok::szok:
 
Ostatnia edycja:
Do góry