reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty u lekarza czyli co u naszego maleństwa słychać?

reklama
wiolcia no ja mam 14 czerwca genetyczne dopiero. kurcze wlasnie czy to nie za pozno ?? to bedzie wtedy jakis 14-15tc... o cholercia no...
2 czerwca jade na wizyte to bedzie skonczony 11 no tak to 14 bedzie skonczony 13... nie wiem czy to nie za pozno hmmm tak mi profesorek sie kazal zapisac. ale jak pojade jeszcze tego 2 do niego to najwyzej moze mi powie zebym wczesniej mnie zapisac.
 
Koniecznie zapytaj się go o to USG genetyczne, ja zmieniałam termin bo miałam na 25 maja i jak się okazało przyjechałam w ostatniej chwili bo później nie byłoby możliwości zrobienia badań. Powinno się robić najlepiej między 12 a 13 tygodniem + 6 dni. Zapytaj się go dokładnie.
 
powinnam miec rowno skonczony 13 tydzien.. ale sie zapytam jeszcze gina tego 2 go. a to obojetnie jaka plyte sie przyniesie tzn o firme mi chodzi?? ja wezme dvd i cd na wszelki wypadek. ad lugo robila ci to usg ?? bo mi mowila babka ze ok 30 minut :szok:
 
Myangel - śliczna fotka - widać, że dzidzia będzie grzeczna - tak sobie spokojnie leży:)
Mój szkrab wiercił się okropnie;)
 
wiolcia dzieki za filmik!

normalnie czuję się jakbym oglądała mojego bobasa. Tak samo brykał i szalał.
jejku jakie to niesamowite...
nie przejmuj się starym:wściekła/y: mój też ogląda te zdjęcia i nie kuma nic... - to inny gatunek jest:tak:
 
reklama
Ja juz po wizycie:tak:
Wszystko wporządeczku ale serducho to myślałam że mi wyskoczy w poczekalni, położnej to powiedziałam żebym mi lepiej ciśnienia nie mierzyła bo od razu mnie karetką na kardiologię wyślą:-D:-Dale ciśnienie ok... a co najważniejsze to kruszynka rośnie jak na drożdźach i serduszko pięknie bije ok 160 uderzeń na min. No i mierzy całe 2.23cm. Wyszło że to 9t1d. Termin bez zmian. Jestem bardzo juz szczęśliwa i uspokojona tym bardziej że wqidziałam jak się porusza:-):tak: Koleja wizyta na 21 czerwca, i wtedy będzie robione USG genetyczne, to będzie 13 tydz. Gin mi powiedział że nie może być skończony 14 tydz.
Zwolnienie mam nadal i koniec jak to powiedział, mam sobie leżeć i pachnieć:-D...
To tyle, na zdjęciu (mam jedno) wygląda jak konik morski:-D muszę nauczyć się wklejać. Aaach teraz odliczanie do 21.06:-D
 
Do góry