reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty u lekarza czyli co u naszego maleństwa słychać?

wiolcia swietne wiadomosci !!! :) gratuluje po cichu chlopczyka ;)

anka napewno bedzie ok nie martw sie teraz zla passa jest przelamana i sa same dobre wiesci nie zapominaj o tym ;) &&&&& za poniedzialkowa wizyte :)
 
reklama
a ja mysle :p ze te 13,6 cm to jest dlugosc glowicy usg ;-) To niemozliwe, zeby na tym etapie maluch byl az tak długi no chyba, ze to dwa w jednym :p
 
Witam mamusie
Powiem wam że z tymi terminami to jest ...... normalnie no . Ja mojego Macia urodziłam w maju i na maj miałam termin a z usg wyszło na połowę kwietnia także dzidzia sama zdecyduje , choć mój by jeszcze siedział w brzuszku i mu się nie spieszyło na ten świat i miałam cc bo bąbel pupą do dołu sobie siedział a spory był 4,3 kg więc czy chciał czy nie chciał musiał opuścić swój świat .
 
Ja bym chciala rodzic w grudniu. Szwagierka rodzi w tym roku i moje dwie kolezanki. A jedna juz urodzila malenstwo w styczniu. Chcialabym sie wpasowac w ten sam rocznik :-) ale termin jest na 23 grudzien wiec roznie moze sie zdazyc...

Wiolcia jestes grudniowka i tyle :-D
 
Ja sobie nie wyobrażam mieć listopadowe dziecko, Ogryzek ma być grudniowy :) Chociaż z drugiej strony fajnie mieć szybko dziecko z drugiej strony brzuszka :))
 
Czy dzidziuś urodzi się w listopadzie, grudniu czy nawet styczniu ...To i tak my tu wszystkie Grudniówki jesteśmy :)

Ja miałam termin na 10.12 a i tak urodziłam 30.11 w Andrzejki :) Szczerze - to ciężko się było przestawić, że mam listopadowego brzdąca a nie grudniaczka.

Ciekawe jak teraz będzie :)
 
O Mamolka to ty faktycznie ukochałaś sobie grudzień skoro druga ciąża też na grudzień :)

I tak jak obiecałam oto Ogryzkowy filmik:
[video=youtube;aQjKIfDlN8A]http://www.youtube.com/watch?v=aQjKIfDlN8A[/video]
 
a ja nie moge go obejzec bo mi wyskakuje ze to film prywatny i dupa iz ebym sie upewnila czy zostal on wyslany do mnie haha ... ale chcialabym go odtworzyc a nie moge :/
 
reklama
Już powinno być dobrze. Faktycznie był prywatny ale już jest publiczny. Wiesz missiiss kochana ogromnie się ciesze, że chciałaś go zobaczyć. Dopłaciłam specjalnie do płyty żeby mąż mógł zobaczyć ale spłynęło o po nim. Prócz Was nie mam nikogo kto byłby zainteresowany Ogryzkiem:no: (oprócz moich rodziców).
 
Do góry