reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza czyli co u naszego maleństwa słychać?

reklama
Jak zrobiłam dzisiaj morfologię i mocz po raz ostatni to będzie ok do porodu?
Nie pamiętam ile mają ważność te wyniki, chyba miesiąc.
We wtorek/środę idę na wymaz, a w poniedziałek wizytuję u mojego gin.
 
Ha-NN-ah zależy kiedy zaczniesz rodzić,ja muszę mieć wyniki na każdą wizytę i za 2 tyg też, chyba, że wcześniej urodzę to będę miała te z poniedziałku.
 
My juz gotowi do porodu :)
Na ostatniej wizycie wszystko ok. Za tydzien badania zrobic o ile do tej pory nie urodzimy :)
Beata twierdzi ze jak tak dalej pojdzie to urodzi przed Antylopka :) A ja bym chcial zeby jeszcze troche przetrzymala choc tez mam juz dosyc tej ciazy tak jak ona :D

Pozdrawiamy
 
Hannah ja też myślałam, że robię ostatnie wyniki, a tu się okazało, że muszę mocz powtórzyć. Ale u Ciebie na pewno będzie wszystko w porzadku. Więc spokojnie możesz się przygotowywać do godziny "0"
 
U mnie raczej godzina 0, będzie po północy w Nowym roku hehehe. Znając moją szyjkę hmmm.....
Porodówka zamknięta między 14 a 26 grudnia więc albo przed tym terminem albo zgłaszam się po nowym roku ;):-)
 
My juz gotowi do porodu :)
Na ostatniej wizycie wszystko ok. Za tydzien badania zrobic o ile do tej pory nie urodzimy :)
Beata twierdzi ze jak tak dalej pojdzie to urodzi przed Antylopka :) A ja bym chcial zeby jeszcze troche przetrzymala choc tez mam juz dosyc tej ciazy tak jak ona :D

Pozdrawiamy

Za pozdrowienia dziękujemy. ;-)
Na szczęscie wytrwaliście.
 
a ja mam paciorkowca:(((((( wyhodowali mi świństwo! mam odebrać wraz z anybiogramem ale dopiero w poniedziałek mój gin przyjmuje, to chyba nie bedzie za póżno??? schit i znów antybiotyk!!!!!!!
A nie wiecie czy potem jeszcze będę musiała po przeleczeniu powtórzyć wymaz?
 
reklama
ogolnie 2 tygodnie po leczeniu antybiotykiem powinno sie powtorzyc wymaz na paciorkowca.. one hmm czesto nie reaguja na leki ja bylam leczona 2 razy antybiotykiem z tym samym skladem wiec np jest takie prawdopodobienstwo ze nie zadzialalo..
paciorek to swinia natretny i wredny phii
 
Do góry