reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza czyli co u naszego maleństwa słychać?

U mnie jest dość wilgotno, nawet do 70%, nawet po kwiatach widzę, bo podlewać mogę nawet co 3 tyg i jest im ok.

ewa i pomimo że u mnie nie such przy chorobie myślałam że w nocy szklankę z woda zjem, strasznie mnie suszyło a to przez to że oddycha się buzią no bo nochal zapchany:/

joamar gratki wizyty. Madzia rośnie jak na drożdźach:)))
 
reklama
ewa i pomimo że u mnie nie such przy chorobie myślałam że w nocy szklankę z woda zjem, strasznie mnie suszyło a to przez to że oddycha się buzią no bo nochal zapchany:/

Ja dziś już chyba 40 szklankę herbaty piję (herbaty, bo lekarka powiedziała, że mają być ciepłe napoje; ale nie gorące, bo drażnią gardło). A kubki mam półlitrowe, nie jakieś tam małe filiżanki ;) I sikam przez to non stop. Chyba nie zauważę jak mi wody odejdą jak tak dalej pójdzie ;)
 
U nas sprawdza się rewelacyjnie i jeszcze do tego świetnie wygląda. my mamy coś podobnego, tylko z grubego szkła z takim jakby białym nalotem
Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://e.snobka.pl/sn460/f8fb8ddd0003690045f42e55


ja kupilam taki wlasnie nawilzacz na kaloryfer na allegro bo w pokoju malej jest naprawde sucho. wychpdzi 17zł z przesylka ale jest wiekszy NAWILŻACZ POWIETRZA CERAMICZNY 625_02 (1314254347) - Aukcje internetowe Allegro
 
dziś 25.11, ja nie urodziłam więc zgodnie ze wskazaniami zadzwoniłam umówić się na wizytę na 1.12.
mam nadzieję, że już nie będę musiała jej opisywać
 
Ostatnia edycja:
ja tez po wizycie. na usg ok - co prawda wymiary wyszly o prawie tydzien mniej niz z terminu OM, ale lekarz stwierdzil, ze to w granich bledu. waga tez nie imponujaca - 2500g, ale takze w normie. no i przeplywy ok, wiec nie ma sie co martwic. bedzie pewnie mala jak Ninka.

u mnie na razie wszystko pozamykane, na ktg czynnosc skurczowa najwyzej 15. pobrany wymaz na paciorkowca, w sobote ide na morfologie i mocz. a nastepna wizyta juza tydzien ...
 
reklama
Gufi to fajnie. Ja mniej wiecej byłam w tym czasie na USG co Ty i mój ważył 2600, wiec myślę jak na Twoją córeczkę to dobra waga.
Najważniejsze, że wizyta udana. Tak trzymać.
 
Do góry