reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza czyli co u naszego maleństwa słychać?

Joamar super że Madzia tak szybciutko rośnie. No gin dowcipniś nie powiem,ja bym się go od razu spytała z szeroko otwartymi oczyma czy sie niedogoliłam hi hi:-p,dopiero za chwilę bym pomyślała że mu chodziło o inne włoski:zawstydzona/y: Jakoś ostatnio moje szare komórki nie pracują jak należy,i nieraz jaja wychodzą z mojej głupoty:confused::nerd:
&&&&& za wyniczki,napewno będą dobre:tak:
 
reklama
Jeśli kiedyś będziecie w ciąży w Krakowie (;)), to polecam pobrać wymaz w Centrum Badań Mikrobiologicznych na św. Jana w Rynku. Jest tam taka starsza pielęgniarka, która pobiera próbki bezdotykowo ;) Nie zdążysz usiąść na fotelu, a ona mówi, że już koniec. Byłam tam 3 razy na wymazie z pochwy i raz z cewki moczowej i za każdym razem miałam wrażenie, że ona to w jakiś magiczny sposób robi ;) Moja pani ginekolog jest delikatna, ale ta kobieta to jakiś anioł po prostu.

Kurcze, nie mam gorączki, a czuję się trochę rozpalona. Nawet nie w okolicach głowy, ale generalnie - dość ciepła jestem. Może tak antybiotyk działać?

Strasznie u nas sucho...:( Chyba zaraz podsmażę rybki, żeby chociaż z akwarium zaczęło parować...
 
Ewa to powinnaś u mnie mieszkać,mam na odwrót i z wilgocią w domu nie mogę sobie poradzić. Nic do ścian nie mogę przytknąć żeby grzyby nie wychodziły:-( nawet pochłaniacz sobie nie radzi,jak ja wam zazdroszczę tych nawilżaczy.
Kuracja antybiotykowa działa,powinno ci szybciutko przejść:-)
 
joamar- gratuluje wizyty, no a humorek ginekologa niczego sobie;-)
Carol-ka- moim zdaniem to spojenie i Twoje maleństwo już pcha sie w kanał rodny. Mnie tak boli , na ostatniej wizycie moja ginka tłumaczyła mi że to od kręgosłupa no i od tego że mój maluszek już też sie pcha w kanał rodny. Różnie to bywa i każda z nas jest inna więc jak nie daje Ci to spokoju to może spróbuj to skonsultować :tak:
 
Strasznie u nas sucho...:( Chyba zaraz podsmażę rybki, żeby chociaż z akwarium zaczęło parować...

U nas też. Ostatnio mój Ł kupił takie fajne zawieszki na kaloryfer. Wlewasz wodę i pod wpływem temperatury ona paruje. Ja dałam do tego jeszcze kilka kropli zapachu i jest super. 2szt. w lidlu kosztowały 17zł. Lwpsze to niż mokre ręczniki.
 
my dziś też zaliczyłyśmy wizyte. szyjka miękka jak to lekarz powiedział zajeb.... leki już odchodzą do przeszłości :-) jupi!!! powiedział ze mogę już szykować święta myć okna itp. a i co najważniejsze dużo seksu :-D mówie że do 15.12 musze urodzić a on badajac mnie mówi urodzi pani do 15 - ja uśmiech - a on dodaje marca :-p za tydzień 1 ktg za 10 dni usg i wizyta - a powiedziła ze duże dziecko ze jak powyzej 4kg to cesarka ale jak moze byc takie duze jak miesiac temu wazyła 2200? tak wiec bierzemy się do roboty!!!

a co tych bolesci krocza to sie lekarza o to pytałam i dostałam taka odpowiedz ze wcześniej przy ruchach główka sie cofała z kanału teraz już nie mam miejsca i siedzi twardo i stad te bóle i chód na pingwinka :-D
 
U nas też. Ostatnio mój Ł kupił takie fajne zawieszki na kaloryfer. Wlewasz wodę i pod wpływem temperatury ona paruje. Ja dałam do tego jeszcze kilka kropli zapachu i jest super. 2szt. w lidlu kosztowały 17zł. Lwpsze to niż mokre ręczniki.

I to działa? To może też sobie takie zafundujemy. Bo na nawilżacz na razie chyba nie uzbieramy... Póki co mam miskę z wodą na kaloryferze, ale jakoś nie widzę, żeby działała...
 
Ewa to powinnaś u mnie mieszkać,mam na odwrót i z wilgocią w domu nie mogę sobie poradzić. Nic do ścian nie mogę przytknąć żeby grzyby nie wychodziły:-( nawet pochłaniacz sobie nie radzi,jak ja wam zazdroszczę tych nawilżaczy.
Kuracja antybiotykowa działa,powinno ci szybciutko przejść:-)

A mi tego grzyba brakuje! Całe życie w kamienicy zawilgoconej się chowałam a po ślubie(5 lata temu) do bloku poszłam. Masakrycznie sucho!!!!!!!!!! Od 5 lat problemy z nosem w okresie grzewczym. Nie pomaga nawilżacz, akwarium i jakaś setka roślin w mieszkaniu! Non stop sahara w nosie i męczący kaszel.
 
reklama
Do góry