reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza czyli co u naszego maleństwa słychać?

bomba:) ale fajnie, to znaczy ze jeszcze długie dwa tygodnie i wejdę w końcu w drugi trymestr:D w ogóle to nie mogę się doczekać aż brzuszek będzie widoczny:)
 
reklama
missiiss wlasnie przeczytalam Twoja relacje z wizyty :D ehh no jak pisalas o mezu to az mi sie lezki zakrecily
a z ta glowka to normalnie rece mi opadaja:eek::-D tamten tylko dlugo patrzyl a nic nie powiedzial a ten powiedzial ze jest ok jak na ten etap dzidziusiowego wzrostu wiec jest ok :-)
zajmuj sie teraz swoim pecherzem zeby Ci nie dolegal bo cholerstwo potrafi bolec:wściekła/y:
a czy my zobaczymy Twoja niekrewetke??;-)
 
mnie pecherz nie boli mi nic w ogole nie jest ja tylko w glowie wiem ze mam to zapalenie -dziwne no ale prwdziwe

a co do zdjecia haha :D to bylam taka podjarana ze zapomnialam zabrac :D i zapomnialam zaswiadczenia do szkoly haha i w ogole dechy :0) takze nie mam niestety powiem zeby mi gin mailem przeslal :p
 
hahaha missiiss niezle :-) Gratuluje udanej wizyty!

Ja sie nie dziwie , ze zapomnialas tych rzeczy. Ja na ostatniej wizycie o polowe spraw sie zapomnialam zapytac - myslalam tylko o maluszku :p Teraz wiem ze musze wszystko sobie zapisac na poniedzialek bo na bank zapomne :-D Obym miala tekie wiesci jak ty! Eh...
 
Missiiss OGROOOOMNIE sie kochana cieszę z tak dobrych nowin! I gratuluję fantastycznego męża :) Chyba każda z nas chciałaby chociaż raz zobaczyć ogromne szczęście na twarzy przyszłego tatusia:)

już jesteśmy po USg genetycznym. Jeśli ktoś jest z Katowic to w 100% mogę polecić Centrum Badan Prenatalnych FEMINA. Obsługa fantastyczna i dostałam masę zdjęć:-) Cieszę, się że miałam skierowanie bo zaoszczędziłam 250 zł. Dostałam też płytkę z filmikiem :-) Jak mi się uda załadować to Wam pokaże. Ogryzek ma się fantastycznie, ma już całe 7 cm! mieliśmy wielkie szczęscie bo jeszcze 2 dni i byłoby za późno na USG genetyczne bo tak jak mi się wydawało ciąża jest starsza i jestesmy dokładnie w 13 dniu i 2 dniu ciąży :-) termin porodu tez się zmienił na 24 listopada, mimo wszystko wolę grudzień i chciałabym pozostać z Wami... malec i tak zdecyduje kiedy się urodzi.
Płeć? na 80% już wiem ;-)Potwierdzona będzie w 21 tygodniu ciąży na drugich badaniach prenatalnych. A lekarz obstawia chłopca, co by się zgadzało z moim przeczuciem :tak:Oczywiście Ogryzek jest całkiem zdrowy i prawidłowo się rozwija.
 
Ostatnia edycja:
wpaniaaałe wieści dziewczyny!!!!!!!!!!!:-) jestem szczęśliwa razem z Wami, cudownie słyszeć że u naszych bombelków wszystko wporządu. Obyśmy wszystkie zawsze takie wieści miały:tak:
Wiolcia gratulacje Ogryzka, 80% to już naprawdę cos:-p suoer, teraz możesz poszaleć na wieksza skale w sklepikach;-)
aaa no i rzecz oczywista że zostajesz z nami heheh:-D
 
reklama
chociażbym miała Ogryzka trzymać do grudnia to zostajemy! Ja bez Was sobie tego wszystkiego nie wyobrażam :) Przecież mamy tutaj jak w rodzinie.
PS Zapomniałam dodać, że wg lekarza to początek 14 tc więc wkraczamy w II trymestr!!:-):-):-) (na wynikach badań pisze 13 tc i 2 dzień)
 
Do góry