reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza czyli co u naszego maleństwa słychać?

reklama
oo ale fajnie dziewczyny:)

Olcia pół kilo...fiu fiu:) faktycznie, masz co dźwigać:)i od razu widać, że humorek po wizycie lepszy hehe:D

Elena, fajnie jakbyś miała syna:) jakoś tak by mi do Ciebie chłopaszek pasował:D ale jak się okaże że będzie dziewczynka to też będzie super:D a ty sama wolałabyś mieć córę czy syna?:)
 
super że wizyty pomyślne...
a ja też mam płytkę i co drugą wizytę lekarz mi dogrywa na niej nowy filmik - fajna sprawa - ja nie prosiłam, lekarz sam zaproponował
 
olcia, Elena gratuluję wizyt i dzidziolków:-)

z tą szyjka to już nie wiem jak to jest, ale mi gin ostatnio mówił podczas badania że moja ma 41mm i że jak jest powyżej 30 to jest ok, dopiero jak poniżej to trzeba mieć to pod kontrolą...czyżby kolejna rzcz - co lekarz, to inna opinia:dry:

a połówko we to fakt pomiędzy skończonym 20 a 24 tyg.:tak:
Ja mam 16 sierpnia, też mam przyjść z płytką, bedzie razem z 3D:-)czad
 
krolcia nie prosiłam go o płytkę. Sam mi na koniec dał:-) a jaki był przy tym uradowany, że mi niespodziankę zrobił:-D fajny facecik:tak:

mi o szyjce powiedział, że jak na 22 tydzień ciąży to ładna szyjka i najważniejsze, że zamknięta. Dusił mi jeszcze na brzuch podczas usg dowcipnego bo podobno wtedy jak jest słaba to "puszcza" ale stwierdził, że jest idealnie, więc tego się trzymam:tak:
 
Gratuluję wam dziewczyny udanych wizyt i usg :-)
I ja wczoraj miałam usg 4d połówkowe. Na 100% będziemy mieć synka :-) Usg mam opisane na 2 strony z echem serca do tego 10 fotek i płytka dvd. Jestem bardzo zadowolona. Z Alkiem wszystko dobrze. Waży 429g :-)

Trzymam kciuki za następne wizyty i usg.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry