reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza czyli co u naszego maleństwa słychać?

Szwarou to podaje :-) lekarz pracuje na polnej i oprócz tego pracuje na akademii medycznej - na nfz nie przyjmuje - poniekąd, bo wszelakie badania w ciąży zleca na polną i tam też przeprowadza sam badanie.Lekarz spokojny, taktowny, zawsze pod telefonem, zawsze odpowie na każde pytanie, zawsze przyjmie jak coś się dzieje, ile czasu potrzebujesz tyle Ci poświęci. Paweł Rzymski, przyjmuje na Strzeszyńskiej - ma swoją stronę internetową. Usg ma 2d ale na polnej jest 4d i robi podczas badań jak się poprosi. Naprawdę z ręką na sercu polecam - 150 zł wizyta
 
reklama
Bodzinka też już nie mam aktualnych zdjęć, bo już na ostatnim zmieściła się tylko główka. Pomyśl tak, za kilka miesięcy będziesz sama mogła zrobić zdjęcia swojej dzidzi z każdej strony;-) I głowa do góry. Lekarzami się nie martw. Bylebyś lepiej się poczuła. To wszystko dla Twoich dzieci. One potrzebują zdrowej, szczęśliwej mamy.
 
Dziewczyny dostałam wreszcie sms od Salomi:
"Zbadałam Karmelka u góru od USG w szczecinie i okolicach :-) Zrobił mu generalny przegląd oraz echo serca, wszystko jest super! :-) Karmelek jest ciągle obstawiany na dziewczynkę! " napisała jeszcze że na USG była z mama, która miała w końcu okazję zobaczyć wnuczkę a w chwili obecnej wczasują się w Wisełce ;-) Pytała czy cos ją zaskoczy jak wróci na BB i stwierdziła że nie będzie nadrabiać tego co piszemy :-D Napisałam, że nie ma szans nas nadrobić więc nawet niech nie próbuje. napisałam jeszcze że bardzo się ciesze że Karmelki wszystko dobrze i zeby jak najwięcej wypoczywała. Przekazałam również pozdrowienia od Nas wszystkich ;-) I cos tam jeszcze napisałam że mi 5 smsów zajęło ale lukę w pamięci mam :sorry2:
 
Uffff juz po dniu...
Oczywiście synul morfologie ma super, tylko owsiki ma:baffled: Ząb wyrwany, do wyrwania jeszcze pól szczęki buuuuuuuu. Dzisiaj poszedł na pierwszy ogień z ropą...U psychiatry...Recepta na leki i skierowanie na oddział dzienny psychiatryczny....
Najpierw mam iść zobaczyć co z oddziałem i dopiero leki....
Co do USG...Wyszłam z płaczem...Dzidka nie widziałam, lekarz tylko je robił mówiąc oki, oki, oki, łożysko w porządku, rączki, nóżki są...Oki..Na pytanie o zdjęcie stwierdził, że to za wysoka ciąża i i tak nie będzie widać Dzidzi...Płci nie poda bo on nie podaje...Jakby nie to, że na wizytach jest fajny i mój psychiatra powiedział, że to świetny lekarz jest i on go w ciemno poleca, tylko mrukliwy strasznie to chyba bym próbowała zmienic go...Ale i tak zamierzam iść na prywatne USG!!!! Chce FOTKE!!! Dobrze, że wiem, że Dzidziul zdrowy i rośnie...No nie ma facet podejścia do usg:-:)-(Ale mój M go widzial i Lol. Z otwartą bużka patrzył w ekran i cichutko był jak myszka Mała:-D:-D

oj co za lekarz. ja co prawda na ostatnim usg fotki nie dostałam bo było ono robione tylko dlatego, że zmieniałam lekarza i od poprzedniego z przed kilku dni już fote miałam. ale monitorek pokazał i widziałam maleństwo. a w Irlandii jak byłam to też miałam swój monitorek, że oglądałam równo z lekarzem :-)
 
sarka przepiękne zdjęcie!!! Boska niunia!

bodzinka super, że ok. Fajnie że Twoi faceci widzieli dziodziolka

dzieki wiolcia za wieści od salomii. Fajnie że ją od nas pozdrowiłaś.

carol_ka super, że wszystko dobrze
 
Szwarou to podaje :-) lekarz pracuje na polnej i oprócz tego pracuje na akademii medycznej - na nfz nie przyjmuje - poniekąd, bo wszelakie badania w ciąży zleca na polną i tam też przeprowadza sam badanie.Lekarz spokojny, taktowny, zawsze pod telefonem, zawsze odpowie na każde pytanie, zawsze przyjmie jak coś się dzieje, ile czasu potrzebujesz tyle Ci poświęci. Paweł Rzymski, przyjmuje na Strzeszyńskiej - ma swoją stronę internetową. Usg ma 2d ale na polnej jest 4d i robi podczas badań jak się poprosi. Naprawdę z ręką na sercu polecam - 150 zł wizyta
słyszałam o nim dobre opinie i sama się też nad nim zastanawiałam. ostatecznie jednak zdecydowałam się na lekarza, który ma też swój gabinet u nas w Buku. dziewczyny sobie go bardzo chwaliły no i jest na miejscu więc to duży plus. z tym, że w Poznaniu w gabinecie ma lepszy sprzęt i tam też czasami będę musiała jechać ale na standardowe wizyty, badania itd. to chodzę tutaj. teraz do Poznania jadę dopiero pod koniec sierpnia zrobić 3d.
 
A ja po wizytce , rutynowo samolocik , skierowanko na obciązenie glukozę bleeee nie wiem jak to wytrzymam , na krew nie ma skierowania bo nie chciałam bo i po co ja sa bardzo dobre , tylko jak zwykle grzybek :no: :no: :no: więc globulki . To jest niestety moja zmora w ciąży .A mała tak choćby jej tam nie było zero ruchów wiec ginek musiał sprawdzić na usg jak serduszko bije i było ok , tylko szkoda że mi nie pokazał jej ale najważniejsze że ma sie dobrze . A jak już było po wizycie to szalała jak najęta , chyba sie mojego ginka boi i chowa sie przed nim by jej przypadkiem nie znalazł hehehe :-D :-D :-D :-D
 
kotka na to fajnie że po wizycie ok:) no a co do grzybka to w ciąży o niego bardzo łatwo, więc nie Ty pierwsza nie ostatnia:) dobrze że dostałaś globulki:)
 
reklama
Ewwe to akurat wiem że o to bardzo łatwo w ciąży tylko męczy mnie już to bo to nie moje pierwsze globulki .

Aaaaa i ciśnienie mi normalnie podskoczyło hehehehehe z 90/50 na 105/55
 
Do góry