reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza czyli co u naszego maleństwa słychać?

reklama
hej

i my wrocilismy dzis z wizyty. Wszystko jak sie nalezy, pierwszy raz widzialem w koncu tak dokladnie zrobione usg a przerobilem juz 4 ginekologow :) w koncu chyba trafilismy na solidnego lekarza (lekarke wlasciwie). Wszystko dokladnie pokazane, zadnych obrzekow, wszystkie wymiary w normie i nastepna wizyta za 4 tygodnie co powinno byc ok 21-22 tygodnia. Z usg wynikalo ze dzidzia ma 17 tygodni 6 dni czyli prawie jak w suwaczku :)
No i Zuzia widziala dzidzie. Pewnie nic nie widziala hehe ale powiem jej kiedys ze widziala rodzenstwo na usg
Płci nie znamy :) pani doktor nie chciala strzelac bylo slabo widac :)

Ps: Beata wlasnie mi powiedziala ze nie ma jak to sliwka ze śledziem :D
 
Szwarou cudowne nowiny:) Baardzo się cieszę, że w końcu trafiliście na dobrego ginekologa! A doskonale wiemy jak ciężko jest trafić na dobrego ;-)Mam nadzieję, że na następnej wizycie poznacie płeć - trzyma was w niepewności dzidzia :)
 
Gratuluję dobrych nowin i udanych badań. Cieszę się bardzo że wszystko jest dobrze. Szwarou jakbyście mieli nie daj Boże dalej szukać jakiegoś lekarza, to daj znać polecę Wam super lekarza - bo nie wiem czy można tu pisać namiary.
 
Szwarou lekarz super to szczęście a jeśli z dzidzią ok to juz pełnia szczęścia a płeć i tak prędzej czy później wyjdzie na jaw , hehe w najgorszym wypadku przy porodzie
 
Gratuluje udanych wizyt,
Dobry lekarz to skarb.
A ja dzisiaj mam wesoły dzionek...Zaraz pediatra, potem dentysta, USG połówkowe i psychiatra...Prosze trzymac kciuki za wszystkie wizyty...Szczególnie za pediatre i USG...
 
Dziewczyny mam pytanie: Czy pomiary przy usg połówkowym można zrobić na obojętnie jakim sprzęcie USG? Ja się zapytałam mojej lekarki o przepływy i ona powiedziała, że ten jej sprzęt nie bada przepływów oraz nie można usłyszeć serduszka. Generalnie nie ma to dla mnie znaczenia na tyle, żeby zmieniać lekarza, ale robiąc usg połówkowe nie wiem, czy ona w takim wypadku będzie w stanie zrobić mi wszystkie pomiary. Z racji, że to moja pierwsza ciąża i jestem w temacie badań amatorką, nie wiem czy nie powinnam na to tak ważne usg iść do jakiegoś innego lekarza/specjalistycznej kliniki, gdzie będą mieli dobry sprzęt ? Czy możecie mi coś bliżej powiedzieć o tym badaniu ? A w ogóle czy za to się dodatkowo płaci, tzn traktując to badanie jako "dodatkowe" usg? I gdzie w Poznaniu można zrobić "rzetelne" pomiary do usg połówkowego ? Dzięki za pomoc :))
 
reklama
I ja się cieszę, że po wizytach wszytko jest w porządku :tak::-).
Za kolejne trzymam &&&&& :tak:.
 
Do góry