reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza czyli co u naszego maleństwa słychać?

reklama
powiem Ci tak wszyscy mi mowili ze bedzie córeczka, kształt brzuszka, smaki itd. a ja nie byłam do konca przekonana i poczułam ze jak bedzie chłopczyk to mu przykro w tym brzuszku ze wszyscy mowia dziewczynka i stałam w obronie syna
wiem moze i smieszne ale takie wlasnie miałam odczucia
 
dziewczyny OGROOMNIE gratuluje córeczek!! Fantastyczne nowiny :-)
Missiiss zauważyłam na suwaczku Mikołaja! Więc chyba mogę śmiało gratulować syneczka! Szukałam informacji o nagłej zmianie płci ale nie mogę znaleźć więc tutaj ogoormnie gratuluję :-)
 
o, powiem Ci, że my z Julcią to się dowiedzieliśmy w 27 tygodniu dopiero ale wszyscy wmawiali mi, że bedzie chłopczyk a ja twardo obstawałam przy tym, że będzie Julcia. Oni swoje a ja swoje :p Ale miałam satysfakcję ;) Teraz tez jakoś czulam od początku chociaż teraz nie byłam aż taka pewna ;)

Tak czy siak na pewno tatuś się ucieszy ;)
 
reklama
Do góry