reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza czyli co u naszego maleństwa słychać?

reklama
no to i my byliśmy na połówkowym - dziewuszka cały czas :-) wszystko ok, pomiary porobione wszystkie odpowiadają wiekowi i takie tam... także super. Wierciła się mała niesamowicie, nagraliśmy filmik i widać jak nóżkę prostuje ze stópką - niesamowity widok.
 
Fajnacko, gratuluję wam wszystkim.
Swoim aparatem nagrywaliście??? Czy juz USG było w to wyposażone???
 
no mój lekarz podłącza laptopa do usg i jakoś nagrywa - nie wiem szczerze mówiąc jak. A czy ktoś może ma taką tabelę z tymi wszystkimi wymiarami jakie powinny być w poszczególnych tygodniach? obwód główki kość udowa itp?
 
nie wiem w którym wątku pisałam o tym twardnieniu brzucha, ale wczoraj jeszcze raz dokładnie wypytałam mojego lekarza o to i mówi, że do 10 razu dziennie takiego stawiania się brzuch jest normalne, że należy się skonsultować jak są częściej albo jak zaczynają się pojawiać regularnie jeden po drugim i mówił jeszcze że łykać dużo dużo dużo magnezu bo to pomaga - ja mam łykać dziennie 6 tabletek magne B6 a można i więcej bo lekarz mówił że magnezu nie można przedawkować.
A i jeszcze mówił o no-spa, że jeżeli nie ma takiej bezwzględnej potrzeby to raczej nie łykać.
 
reklama
kbetina gratuluję synka. Mąż pewnie szczęśliwy.


dzięki

mąż jak zwykle powściągliwy w radościach, ucieszył się ale dopiero jak się urodzi to będzie szalał, tak samo jak przy pierwszym dziecku :-) taki typ

sunnflower - ciesze się że wizyta się udała i dzidzia ładnie rośnie :-)
 
Do góry