reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza czyli co u naszego maleństwa słychać?

reklama
ja juz po :)
a wiec :
1. plci mi nie potwierdzil bo nie chcial mi grzebac za bardzo i naciskac bo mam ten szew a dzidzia dupke skulila ze trzeba by ja bylo pomeczyc ciutke :)
2. wg usg jest o tydzien do przodu :) hehe ale mi robi psikusy raz w tyl raz w przod :)
3. wg usg wazy 210 gram jak 2 czekolady milki truskawkowe i troche hehe:)
4. nie przytylam nic a mam na dodatek 0,5kg na minusie
5. moja szyjka ladnie trzyma i sie nie skraca i szewek tez pieknie trzyma :)

o :D dziekuje wszystkim za kciuki pieknie !!!!
 
Widzisz Miissiiss mówię że jak trzyma to trzyma!:p Teraz kochana możesz być już całkiem spokojna bo ani tobie ani maleńkiej nic nie grozi :)
 
missiiss najważniejsze że szew trzyma i wszystko pozamykane na 4 spusty!
Tą wagą bym się wcale nie martwiła. Wręcz skoro maleńka super się rozwija i obrasta w tłuszczyk powolutku (dwie milki:szok: mniam mniam) to bym się cieszyła. Mniejszy balast. Ja mam już 5 na plusie i wcale mnie to nie cieszy:no:
 
olcia haha z tymi dwiema milkami i z tymi oczami to sie usmialam haha :) no ja ostatnio zajadam sie czekolada milka i ona ma 100 gram i dzisiaj kupilam 2 i soboe potrzymalam w lapce zeby poczuc ile dzidzia wazy :p no ja mam i tak za duzo na wadze bo przy 170cm 81,5 bbrrr zaczynalam z 82 ale jak dzidzial ladnie rosnie to juz sobie bierze rezerwy moje hehe :) i dobrze moze po ciazy i spadne ladnie z wagi do 70 kilku kg ?? marzenie oby sie spelnilo :p bo pozniej bede walczyc zeby dopic do 60 :)

macie racje strach ma wielkie oczy ale ja zawsze bede histeryzowac przed wizytami :p bo taka juz moja uroda upartosc przezywanie i co tam jeszcze do tego pasuje :) dziekuje jeszcze raz za kciukasy wszystkie !!! :)
 
I ja po wizycie dziś. Maluszek rozwija się prawidłowo. Jest do tyłu tydzień, ale jak widzę takie rozbieżności nie są niczym szczególnym.
Co ciekawe z mojego synka (potwierdzonego na ostatnim USG) zrobiło się znowu ONO, bo tak się dziecko ustawiało, że za żadne skarby nie dało się siusiaka dostrzec. Teraz są wskazania, że to jednak raczej może być dziewczynka. Zobaczymy...
 
reklama
superowo, że wasze wizyty ok. ja byłam wczoraj ale tak jak już wspomniałam na wątku głównym tym razem bez usg. gin stwierdził, że jest wszystko dobrze i usg za 3 tygodnie będzie. i pod koniec sierpnia robimy 3d.
ogólnie postanowiłam, że daje na luz i przestaje wydziwiać bo ledwo mnie coś zaboli to panikuje i za każdym razem lekarz mówi, że jest wszystko dobrze i to naturalne, że czasami coś zaboli. a te nerwy to tylko mogą zaszkodzić więc się uspokoiłam hehe
 
Do góry