reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza czyli co u naszego maleństwa słychać?

reklama
można przy nick-u na liście napisać imię dzidziusia na różowo lub niebiesko i podsumowanie w liczbie. Taka mała grudniowa statystyka :)
 
Mój lekarz na ostatniej wizycie powiedział, że nastepnym razem poogladamy sobie wszystkie narzady fasoleczki i sprawdzimy czy wszystko ok. I nie zapytałam, bo na to nie wpadłam, czy chodziło mu o usg połówkowe. Następna wizyta wypada mi w 17 tc. Jak myślicie, o co mu chodziło?
 
W sumie połówkowe jak czytam na necie robi sie od 18 tc. Ale może lekarz ze swojego doświadczenia wie, że można kilka dni wcześniej. Trudno powiedzieć.
 
No ja własnie też się tym kierowałam... Ale nie mam się co obawiać, prowadzi mnie bardzo dobry i doświadczony lekarz. Z pewnością wie co robi:-)
 
reklama
Jak byłam na wizycie 2 czerwca to lekarz mówił ,żeby umówić sie za około miesiąc. Ale ,ze nie było wolnych terminówto wizyta wypadła dopiero za 7 tygodni,więc 21 lipca. Więc jak to około połowa ciąży to sama se nazwałam tą wizytę połówkową.
 
Do góry