reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza co nowego slychac

reklama
Violett...nie o to chodzi....
Dziwne po prostu dla mnie jest to, że lekarz ten nawet nie chciał sprawdzić na USG co i jak.
Rozumiem że to NFZ, ale ja też chodzę teraz na NFZ, i dodatkowo prywatnie i jak tylko jakiś problem jest, to robią badanie z NFZ-tu.
Zresztą jak wiemy pomiary USG to tylko pomiary, a lekarz stwierdził że dzieciaczek "duży i silny" nawet na niego nie patrząc, stąd moja opinia że ja w takiej sytuacji nie czułabym się lepiej, bo rozumiem idę do lekarza, bada mnie, z pomiarów USG wylicza wagę 3100, sprawdza łożysko, przepływy, ilość wód i na tej podstawie ocenia że jest ok. czyli pokrywa się to z opinią tamtego lekarza :)

Jeśli Ixi się uspokoiła to super, ciesze się, jednak ja wolę mieć wszystko czarno na białym.
I najlepiej na papierze.
 
Ixi ja myślę, że pozostało czekać i niech synek zadecyduje...Leki odstawione także wątpie ze byś przenosiła ciąże skoro masz już rozwarcie i skurczybyki:) wszytsko będzie dobrze i nawet Ci zazdroszcze ze już wkrótce będziesz miała synka przy sobie:)

Amerie
może lekarz ixi wywnioskował to na podstawie zapisów usg/ karty ciaży Ixi...
 
My dziś po wizycie.Z maluszkiem wszystko ok,wszystkie pomiary wskazują na 38 tydzień :) waga 3130g.Jeśli o mnie chodzi to spadła mi hemoglobina na 10,8 :( i mam zacząć brać jakieś żelazo do ssania,ale tak się zastanawiam,czy ono nie wpływa negatywnie na zęby? Coś mi się tak przypomina... Poza tym mam problem bo w wymazie wyszły mi bakterie Streptococcus agalactiae.Lekarz powiedział mi ,że będzie ok i że podadzą mi antybiotyk przy porodzie,ale poczytałam o tym trochę i zmartwiona jestem :(
 
Egrunia nie martw sie, wlasnie po to robi sie ten wymaz zeby podac antybiotyk maluszkowi od razu po urodzeniu :) Wszystko bedzie dobrze, a na drugi raz jak masz watpliwosci pogadaj z lekarzem a nie czytasz te bzdury w necie :) Nosek do gory :)
 
ergunia siostra mojego M. urodziła w maju diewczynke, i w ciąży też miała wykrytego tego paciorkowca, ale zaraz po porodzie podali antybiotyk i wszytsko jest ok także bez stresu! najważneijsze że jest wykryte:) Możliwe, że będziesz musiała zostac jeden dzień dłużej w szpitalu bo będą badać czy antybiotyk się przyjął i tyle....
 
Ja też się męlduję po wczorajszej wizycie. Na razie wszystko jest dobrze z szyjką na tym etapie ciąży, miękka i rozpulchniona. W przyszły wtorek odstawiam Fenoterol no i zobczymy co bedzie sie działo. Ale mysle , że do terminu dotrzymam. Leki ładnie wszystko uspokoiły :-). Jedyne co, to ginka pytała ile piję w ciągu dnia no i musiałam się przyznać, ze ostatnio za mało, no i oznajmiła, ze widac to po wodach bo jest ich mało. W dolnej granicy. Wiec muszę duuuuużo więcej pić, co w moim przypadku wiąze sie z tym , ze bede ciągle latac do kibelka :-). No i serducho bije jak dzwon. Głowa nadal bardzo nisko w dole. W przyszły czwartek robimy ostatnei pomiary i zobaczymy ile nasza dzidzia przybrała od czasu szpitala :-). Muszę jeszcze tylko zrobic morfologie i mocz i czekać do piątku na wynik GBS.
 
reklama
Do góry