reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza co nowego slychac

reklama
Zalgol - u mnie już kilka tyg temu stwierdzili wody na granicy normy, ale w moim przypadku picie dużych ilości poza częstszym lataniem do kibelka nie działa :-)
w każdym razie lekarka powiedziała mi, że są kobiety, które po prostu tak mają i już :-)
 
Kasia_B to mam nadzieję, że i u mnie tak jest, że po prostu taka moja uroda. Zobaczymy 21.10 na pomiarowym usg, jak te hektolitry płynów podziałają. Ale wczoraj się śmiałam, że jeśli u mnie akcja miała by się zacząć od odejścia wód płodowych to boję się , że ze względu na ich ilość bym ich nie zauważyła :-D. Oczywiście mam nadzieję, że to nie możliwe.
 
Zalgol - ja mam dokładnie tak samo :-) odkąd mi powiedzieli, że tych wód jest mało - coś ok 150-200 ml a średnio ma się koło litra to myślę, że tego da się nie zauważyć :-)
 
No z tymi wodami to różnie bywa... Moja mama miała zawsze mało i niestety nie zauważyła że odeszły, była w toalecie i podczas siku odeszły i urodziła w ogóle po prawie dwóch dniach :/
 
No to widzę, ze ja źle piję :eek:. Bo właśnie piję prawie szklanke za szklanką żeby zdążyc wypic w ciągu dnia jakies 4 litry. No i efekt jest taki, ze własnie biegam co 15 minutek siusiu:sorry:
 
reklama
Do góry