reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza co nowego slychac

A ja byłam dziś u okulisty - 4 raz w ciągu 2 tygodni, u 3go lekarza z kolei. Wszystko przez to ze 1szy znalazl jakies maleńkie zmiany w lewym oku i chcial to skosultować. Kolejna też tą zmianę widziała i stwierdziła że nie powinno być to przeciwskazaniem do porodu SN ale lepiej żeby jeszcze ktoś to sprawdził więc skierowała mnie do poradni okulistycznej. A tam terminy na przyszly rok :-/ Na szczescie mi sie udało bo ktoś zrezygnował i mnie dziś przyjeli. I co??. I okulistka stwierdziła że ona nie napisze mi zaświadczenia że mogę rodzić SN bo nie weźnie na siebie tej odpowiedzialności - przecież przebiegu porodu nie może przewidzieć. Opisała wszystko i kazała zdecydować mojemu gin. Dodała tylko że jakbym mogla wybierać to żebym się nie upierała przy porodzie naturalnym. Sama już nie wiem co o tym myśleć. W poniedziałek ide do mojego gin mam nadzieje że pomoże podjąć właściwą decyzje.
Po SR byłam bardzo nastawiona na poród naturalny a teraz zaczełam się bać .....
 
reklama
Hmmm Agusia to faktycznie dylemat. A powiedz sama poszłaś na kontrol czy jak? Pytam bo noszę okulary i mam - i niewiem czy powinnam zbadać wzrok..... nie pomyślałam....

Jutro rano mam wizytę, trzymajcie kciuki, a potem milion spraw z mieszkaniem
 
Trusia Moj gin zlecił taka konsulatcje bo też nosze okulary ze względu na krótkowzroczność.
Właśnie tak się zastanawiałam czy takie konsulatcje to się robi tylko przy wadzie wzroku czy standardowo przed porodem. Ja myśle że warto sie sprawdzić żeby potem nie żałować jak się coś wydarzy. pozdr
 
u nas po wczorajszym USG wszytsko dobrze, Amelka pięknie rośnie, wazy juz 2670 :) Nóżki ma dłuzsze niz wszytskie inne pomiary, ogolnie to wszystko ok :)
 
Aduska lekarz powiedział ze tak czesto sie zdaza ze nozki sa dluzsze, ale ze to sie jeszcze moze zmienic :) Wiec zebym sie nie nastawiala ze bedziemiala dlugie nozki :)
 
reklama
Do góry