reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza co nowego slychac

Oj dziewczyny dla wielu widze ten tydzień nie przynosi dobrych wiadomości.Mam nadzieje ze jednak moja sobotnia wizyta mnie uspokoi i przelamie to fatum.
Kasiazar myslę ze lepiej być swiadomym swoich dolegliwości i w razie czego odpowiednio szybko zareagować niz dowiedzieć się z zaskoczenia jak już może byc za póżno.Lepiej swoje odleżeć dla dobra dziecka.
Ja np. wg irlandziej opieki społecznej nie mam porobionych nawet podstawowych badań krwi czy moczu i nie wiem co mi tam może dolegac.Bede miała dopiero w lipcu wiec lece w czerwcu do Polski zeby sama sobie zrobic choc ogolne.Z cisnieniem nie mialam problemow, zawsze raczej za niskie.

A co do zapłaty myślę ze najlepiej zapytać wprost.Albo poda cene, albo powie ze nie trzeba.
 
reklama
Jesteście kochane:-) moze to zabrzmi dziwnie ale cieszę sie ,ze nie jestem sama,net z tym problemem typu Encorton.Mój mąż jest po operacji płuca,miał podejrzenie raka drobno-komórkowego. Najpierw brał 6 tab, po jakimś czasie zmniejszali dawkę co 2 tygodnie ,dziś bierze 1 tabl, po ostatnim tomografie lekarz zalecił już 2,5 mg a nie 5mg. a co do lekarza macie racje zapytam wprost ile sie należy. Dla spokoju znalazłam lekarza na 26 maja,niech też sprawdzi czy wszystko ok.Co 2 głowy to nie jedna:-D
 
Po dłuższej nieobecności znowu jestem na forum.
Muszę się pochwalić :):)
Byłam dziś na USG i moje maleństwo rozwija się prawidłowo.Ma prawie 8 cm długości(od główki do pupci) i wszystkie inne wymiary prawidłowe. Widzieliśmy maleństwo bardzo dokładnie i wyraźnie, cały czas się wierciło i drapało raz po uszku raz po nosku.... pierwszy raz go widziałam i aż łezka się w oku zakręciła:):)
Cieszę się że obyło się bez zmiany lekarza, bo wcześniej miałam 2 nieudane próby zrobienia USG. Teraz wiem że była to wina tych gazów. Mała dieta i ograniczenie soków pomogło. A po za tym codziennie rano piję wodę z cytrynką tak jak mi poradziłyście kochane:)A no i jeszcze czopek glicerynowy pomógł:):)

Mam chęć skakać i krzyczeć z radości...
Trzymam kciuki za Was i za to żeby wszystkie maleństwa były zdrowiutkie....
Wrzucam fotkę mojego szkraba 8D
Zobacz załącznik 245309



 
Ostatnia edycja:
Martynka super ze z maleństwem ok!
Lori- tez mieszkałam w Irlandii 4 lata i niestety wiem jak wygląda tam słuzba zdrowia, szpital i opieka nad cięzarną.. Pierwsze 3 mce maja je gdzies , a pozniej kilka wizyt bez zadnego badania tylko Usg. Moze brzmi strasznie ale mam kupe kolezanek , które tam rodziły i wszystko było ok. Z tym ze one chodzily co jakis czas do polskiego ginekologa albo przy okazji wakacji w Polsce . Przynajmniej epidural bedziesz miała za darmo jesli bedziesz chciała :D
 
Martynkkka - gratuluje!!! Świetne wiadomości :) Bardzo się ciesze :* Zaglądaj do nas częściej i wklej jeszcze raz zdjęcie maluszka bo niestety nie idzie otworzyć :(
 
Echoo, Kasiazar, Kokota zdrówka dla Was i Waszych połóweczek...Ehhh mój mąż miał stan pzredzawałowy jak miał 15 lat i teraz musi na siebie uważać...Czasami bardzo się o niego boję...chociąz odkąd ma mnie to problemy z serduszkiem jakoś ustały hihi ;)

Martynka gratuluję :)
 
No teraz już jest dobrze:):) Na tym zdjęciu ma rączkę przy buzi:)
dz.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
kokotka ja tak chodziłam czasami jak coś na szybko potrzebowałam i zawsze pytałam...z reguły mówił że nic :-) ale i tak sobie na prywatnej później odbijał

martynka śliczna dzidzia. Znacie już płeć ?

Modlisia a Ty byłaś na wizycie ?
 
Do góry