reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza co nowego slychac

Myszka byłam, ale czuje niedosyt i nie dlatego ze nadal nie wiem kto kryje sie w moim brzusiu ;ale dlatego ze lekarz sprawdzila obecnośc krwiaka, po czym zmierzyła obdwó głowki, dł. ciała i i ilośc uderzen serca i to był koniec wizyty...
Przy Mikim miałam lepszą opiekę i juz na usg w 15 tyg zbadano czy wszystkie najwazniejsze narzady sie dobrze rozwijają a teraz nic, nie wiem, chyba jestem przewrazliwiona...

Maleństwo ma juz 9cm :), jest cudne, pokazało stópkę...Krwiaczek się calkowicie opróżnił a łożysko próbuje sie odbudować w miejscu odklejenia...Jest dobrze i to mnie cieszy niesamowicie...:)
 
reklama
Płeć to powiedział że na połówkowym się postara określić ... dzidziuś jest strasznie ruchliwy i wypina się non stop chudą dupiną:) Dla mnie to nie ma znaczenia płeć, no ale dla męża to bym chciała chłopaka z wiadomych względów;p
Natomiast moi rodzice oszaleliby gdyby była dziewczynka, tak im się wnusia marzy...
Ale przecież wiadomo że najważniejsze jest żeby wszystko było ok , żeby dzidziuś urodził się zdrowy a to czy to będzie on czy ona nie ma większego znaczenia;)
Pozdrawiam.
 
Modlisia najwzniejsze ze nie ma krwiaka. Teraz juz bedzie lepiej, a o badania upominaj sie jak tylko sie da. Zwlaszcza ze masz od poczatku ciaze zagrozona wiec nalezy sie extra opieka. A o plci maluszka dowiesz sie w swoim czasie :) Zycze cierpliwosci!
 
Ehhh ... My będziemy się cieszyć bez względu na to co będzie...Nawet gdybym do końca ciązy nie wiedziała to nie miałoby wiekszego znaczenia.
Znaczenie ma to czy dzidzia dobrze sie rozwija, aaa wiem, że te 3 podstawowe pomiary nie mówią za dużo... stad moje rozżalenie...Ale nic to , znajoma przesłała mi opis usg z 12 tyg i moje z 15 wyglada naprawdę słabo.Zmieniam lekarza, dałam jej kredyt zaufania a jednak powinnam się słuchać opinii...:(
 
MIałam 4 bo w zależnosci od wieku ciązy trafiałam do innego specjalisty...;)
Jednym z nich na poczatku była wlasnie moja dr ale prowadziła mnie tylko do 12 tyg stad nie miałam rozeznania jak prowadzi dalzy etap...Chyba wstawie Wam opis to same stwierdzicie...
I nie jest tak , że mówi wiecej niż jest przedstawione w opisie ;)
Mam zamiar zmienić na lekarza, który przyjmuje w szpitalu w którym zamierzam rodzić i już do niego wybiorę się na następną wizytę.

oto opisik ;)
rwqjoi.jpg
 
Ostatnia edycja:
A ja myślałam, że to ja mam skąpy opis :-/

u mnie też za dużo się nie opisała, ale tak dobre 3 linijki więcej z pomiarami ....

Martynkkka - śliczna dzidzia :-)
 
Ja dostaję też taki ogólny zapis, ale dużo więcej do mnie lekarz mówi na wizycie :-)

Ale i tak najbardziej cieszy mnie ten pasek ze zdjęciami co jest doczepiony do tego opisu :-D
 

Załączniki

  • 140520101312.jpg
    140520101312.jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 27
  • 140520101310.jpg
    140520101310.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 32
modlisia - rozumiem, ze pierwszą miałaś cc tak bo odkleiło ci sie łożysko??? Ja miałam cc właśnie z tego powodu i pamiętam, ze lekarz mi mówił, że dopiero po 2 latach mogę zajść w ciążę ale jakbym zaszla wcześniej to nie byłaby tragedia ale mogłyby być komplikacje. Teraz nawet niewiem czy miałam jakiegoś krwiaka po odklejeniu a lekarze na usg mówili, ze wszystko ok wiec nie mam żadnego śladu oprócz blizny na zewnątrz.
 
reklama
Modlisia zeczywiscie ten twoj opis malo mowi, Jezeli czujesz sie nie pewnie z tym lekarzem to zmien, nie ma co tracic czasu!
 
Do góry