reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza co nowego slychac

Trusia możliwe że w 34 tygodniu dziecko już waży 3 kg....wtedy byłby powyżej 95 centyla, ale raczej niemożliwe że w tak krótkim czasie przybrał 1,2 kg, więc też obstawiam błąd pomiarowy.
Mojej kuzynki synek urodził się w dniu terminu z OM z wagą 4700, i w 34 tygodniu ważył już 3,5 więc wszystko jest możliwe.
 
reklama
spoonhead tez spotkałam sie z ta dziurką w serduszku i podobnie jak dziewczyny wczesniej psały mały był pod kontrola do pierwszego roku zycia, przez pewnien czas łykał tez jakies tabletki.Ale wszystko sie ładnie zasklepiło i potem chyba byl jeszcze na kontroli w wieku 3 lat.Bardzo dobrze ze juz o tym teraz wiesz i odrazu bedzie mozna sprawdzic co i jak i kontrolować.

madziaczek super że szyjka jeszcze dobrze sie trzyma ma jeszcze czas.

taq mam nadzieje ze skurczebyki dadza sobie spokój na jeszcze kilka tygodni i dotrwasz do 36tc.
 
Spoonhead - moja Martynia miała stwierdzoną dziurkę w serduszku. Po porodzie miała robione echo serca. Na szczęście wtedy już się okazało, że jest zabliźniona. Zaznaczam, ze nie chodzi o fizjologiczną przerwę.
 
Hej!!

Jestem po wizycie.. pessar ściągnięty i..

Mam tyle wiadomości, że nie wiem od czego zacząć.. W ogóle nie wiem jak to możliwe..

Okazało się, lekarz jest pewien na 99%, że jestem w 38tc. Zmierzył wszystko I nie ma mowy, żeby termin OM różnił się od terminu wg USG o miesiąc.
Stąd też wniosek, że w "terminie OM" byłam już w ciąży... :confused: możliwe to?

Mały waży już ok. 3100g. i Wg Przed Ostatniej Miesiączki, bo tym kazał się kierować gin. mam termin na 25 października. :szok: Dostałam już skierowanie do szpitala.. i pozostało mi tylko czekać..
 
Ostatnia edycja:
reklama
no to nieźle ixidixi tak w jeden dzień skrócic ciążę o miesiąc :)) Swoją drogą ja urodziłam syna w 36 tyg i ważył 3150, po porodzie lekarz mi wmawiał że napewno pokręciłam coś z terminem, ale ja jestem pewna że termin z ost miesiączki był dobrze wyznaczony, starania były bardzo monitorowane bo się trochę przedłużały.
 
Do góry